فهرست
در آستانه دیدار با دینامو مسکو؛ آینده نامعلوم بنیتس در ناپولی!
در آستانه دیدار با دینامو مسکو؛ آینده نامعلوم بنیتس در ناپولی!

در آستانه دیدار با دینامو مسکو؛ آینده نامعلوم بنیتس در ناپولی!

آی اسپورت - رافا بنیتس در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر دینامو مسکو درباره آینده نامعلومش در ناپولی صحبت کرد. در این مصاحبه که در فرانس فوتبال منتشر شده، مربی اسپانیایی علاوه بر رد  نکردن احتمال پیوستنش به پاری سن ژرمن در انتهای فصل، گفت: \" در ژانویه هم گفته بودم در انتهای فصل درباره آینده ام صحبت می کنم. هنوز تصمیمی در این باره نگرفته ام. پیشنهادی دریافت نکرده ام و تنها علاقه ام فکر کردن به بازی فردای تیمم است. من هر روز طرفداران ناپولی را می بینم. آن ها می گویند تاکنون تیم خود را این چنین ندیده بودند و از من می خواهند تا در این جا بمانم. ما در سه جبهه در حال مبارزه هستیم و می خواهیم شانه به شانه در کنار هم رو به جلو حرکت کنیم. \"

مربی اسپانیایی در ادامه وعده بازی هجومی فردا شب تیمش در برابر حریف روسی در لیگ اروپا را داد. او گفت: \" باید عملکرد هجومی مان در برابر اینتر و لاتزیو را تکرار کنیم. باید موقعیت های زیادی را مثل دو بازی گذشته مان خلق کنیم تا بتوانیم با چند گل اختلاف به برتری برسیم. \"

بنیتس ادامه داد: \" در اسپانیا تیم ها میل هجومی دارند و در ایتالیا بیشتر دفاعی بازی می کنند. اما من همیشه با برقراری تعادل در دفاع و حمله پیروز می شوم. در کارم اعتماد به نفس کافی دارم خصوصا در زمان مواجه شدن با تیم هایی که از بازیکنان با کیفیتی بهره می برند. خط حمله دینامو مسکو سرعت و کیفیت بالایی دارد و در خط هافبک بسیار پر تلاش هستند. اگر مثل آن چه در برابر اینتر انجام دادیم، عمل کنیم مطمئنا پیروز می شویم د غیر این صورت باید مراقب باشیم، چرا که شرایط می تواند سخت شود. \"

     
آی اسپورت
2015-03-11 23:28:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر