فهرست

افشای ماجرای آنفیلد/ کتک‌کاری کمپانی و فرناندینیو در رختکن

آی‌اسپورت: ونسان کمپانی بعد از باخت به لیورپول جایگاه خود در ترکیب منچسترسیتی را از دست داد. کاپیتان سیتی و فرناندینیو روی گل اول قرمزها مقصر بودند و بین دو نیمه با یکدیگر درگیر شدند به نحوی که بقیه بازیکنان مجبور به دخالت شدند و این دو را از هم جدا کردند. ماجرا هم از آنجا شروع شده که فرناندینیو از کاپیتان به خاطر اشتباهش انتقاد کرده و او پاسخ خوبی نداده حتی مانوئل پیگرینی مربی تیم به دفاع وسط بلژیکی گفته باید به حرف‌ هم‌تیمی‌اش گوش کند و با او هماهنگ باشد اما بازیکن 28 ساله با عصبانیت واکنش نشان داده و هر کس به طرفش رفته را رد کرده حتی این نگرانی وجود داشته که کمپانی و فرناندینیو در نیمه دوم نیز با هم درگیر شوند. سیتی آن بازی را یک-2 باخت تا پنج امتیاز از چلسی صدرنشین عقب بیفتد آن هم با یک بازی بیشتر.

کمپانی که در سال 2008 از هامبورگ به سیتی آمده و در تابستان اخیر قراردادش را پنج سال با این تیم تمدید کرده در برد سیتی برابر تیم ته جدولی لسترسیتی 90 دقیقه روی نیمکت نشست و پیگرینی مدعی شد برای طراوت بخشیدن به تیمش این تصمیم را گرفته. فرناندینیوی برزیلی که در سال 2013 با 34 میلیون پوند از شاختاردونتسک خریداری شد نیز در این بازی حضور نداشت.

مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر از اظهار نظر در این باره خودداری کرده اما به نظر می رسد از این که قضیه با همان سرعت شروعش به پایان رسیده، خوشحال است. نظر باشگاه این است که از این نوع برخوردها هر روز اتفاق می افتتد ضمن اینکه هیچ ارتباطی بین بازی‌نکردن این دو نفر با آن ماجرا وجود ندارد. سیتی شنبه آینده با برنلی بازی دارد.

     
آی اسپورت
2015-03-11 21:41:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر