فهرست
پروین: کاش می‌توانستم با تیم محبوبم به عربستان بروم
پروین: کاش می‌توانستم با تیم محبوبم به عربستان بروم

پروین: کاش می‌توانستم با تیم محبوبم به عربستان بروم

آی‌اسپرت- علی پروین در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره دعوت محمدحسین نژادفلاح از او برای سفر به عربستان اظهار داشت: آقای نژادفلاح تماس گرفت و بنده را برای سفر به عربستان و همراهی تیم در این سفر ورزشی و معنوی دعوت کرد. از توجه ایشان به پیشکسوتان و بنده کمال تشکر را دارم. ممنونم که آقای نژادفلاح به فکر پیشکسوتان است و ما را هم برای این سفر دعوت کرد اما متأسفانه به دلیل مسائل کاری در روزهای پایانی سال و برنامه‌ریزی‌های قبلی نمی‌توانم پرسپولیس را در سفر به عربستان همراهی کنم. از آقای نژادفلاح تشکر کردم و این موضوع را به اطلاع ایشان رساندم.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: این کاش می‌توانستم تیم محبوبم را در این سفر همراهی کنم و علاوه بر بودن در کنار تیم، توفیق زیارت خانه خدا بار دیگر نصیبم می‌شد. از همه اعضای تیم و کاروان اعزامی التماس دعا دارم و امیدوارم پرسپولیس با دست پر و سربلندی به ایران برگردد.

پروین با اشاره به وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشحال‌کننده بود که پرسپولیس با دو برد متوالی مقابل لخویا و بنیادکار و برتری مقابل پدیده از بحران خارج شد و همه را به آینده امیدوار کرد. الان پرسپولیس بهترین امتیازات را در آسیا کسب کرده و بهترین نماینده فوتبال ایران بوده است. این خوشحال‌کننده است و امیدوارم این نتایج ادامه داشته باشد و پرسپولیس بتواند با موفقیت بازی‌های بعدی را به پایان برساند.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: امیدوارم بازی‌های لیگ جدی گرفته شود، چون مهم است که تیم با کسب حداکثر امتیازات در بازی‌های بعدی جایگاه بهتری در جدول رده‌بندی داشته و از اعتبار پرسپولیس دفاع شود. البته می‌دانم که بازی‌های متوالی خارج از خانه در لیگ و آسیا خستگی را به تیم تحمیل می‌کند و این کار را سخت خواهد کرد اما باید با این شرایط کنار آمده و به فکر کسب نتایج بود. برای پرسپولیس در بازی فردا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که مربیان و بازیکنان با کسب دو نتیجه مطلوب بازی با نفت مسجد سلیمان و النصر عربستان، عیدی خوبی به هواداران بدهند.

     
آی اسپورت
2015-03-11 21:48:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر