فهرست
گزارش روز: شایعات پشت سر انتخاب زرگر برای قضاوت استقلال- نفت
گزارش روز: شایعات پشت سر انتخاب زرگر برای قضاوت استقلال- نفت

گزارش روز: شایعات پشت سر انتخاب زرگر برای قضاوت استقلال- نفت

آی‌اسپرت- از چند روز قبل شایعه دخالت استقلال در چینش داوری‌های این هفته لیگ برتر به گوش می‌رسید. بر طبق شنیده‌ها مسئولان استقلال ترجیح می‌دادند که حسین زرگر یا صالحی قضاوت دیدار فردای‌شان مقابل نفت تهران را برعهده داشته باشد.

شایعه‌ای که پاسخ تند اصفهانیان رئیس کمیته داوران را همراه داشت. او در گفت‌وگویی با تسنیم به صراحت از این سایعات پرده برداشت و گفت: «خوب نیست که باشگاه‌ها بخواهند در این مسائل دخالت کنند، چون کمیته داوران نیز در چیدمان ترکیب تیم‌ها دخالتی ندارد. در این مورد هم باشگاه استقلال تعیین نمی‌کند کدام داور برای آنها قضاوت کند و نباید دنبال این مسائل باشد...».

البته بر اساس شنیده‌ها استقلالی‌ها پس از این مصاحبه دست از تلاش برنداشتند و به  رئیس فدراسیون فوتبال پناه آوردند. کفاشیان هم با توجه به محرومیت جاسم کرار، برای اینکه آبی‌پوشان بیش از این ضرر نکنند با درخواست استقلال موافقت می‌کند و دستور انتخاب حسین زرگر برای این دیدار را می‌دهد. با توجه به اشتباهات فاحشی که زرگر در دیدار دور رفت استقلال مقابل ملوان مرتکب شده بود، با این انتخاب نگرانی رقیبان استقلال از قبل بیشتر شد.

با رسیدن این شایعه‌ها به کمیته اخلاق، علیپور و دوستانش هم به تکاپو افتادند و قرار شد دیدار فردا را زیر نظر بگیرند تا در صورت مشاهده موردی مشکوک به این قضیه ورود کنند و هم استقلال و هم داور بازی را مورد بازخواست قرار دهند.

     
آی اسپورت
2015-03-11 23:24:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر