فهرست
یازده تای ذوب آهن؛ منصوریان ریسک نکرد
یازده تای ذوب آهن؛ منصوریان ریسک نکرد

یازده تای ذوب آهن؛ منصوریان ریسک نکرد

آی اسپورت - سبزپوشان اصفهانی امروز به مصاف تیم الکویت می روند و در صورت پیروزی تنها یک گام تا مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا فاصله خواهند داشت. شاگردان علیرضا منصوریان در این بازی میزبان خواهند بود و در مقابل تیم کویتی کار سختی ندارند اما به هر حال پیروزی الکویت در بازی قبلی سبب شده تا اصفهانی ها با نگرانی وارد زمین شوند.

رشید مظاهری دروازه بان تیم ذوب آهن در این بازی خواهد بود. نژادمهدی و محمدی در دفاع میانی به میدان می روند و در سمت چپ دفاع مسعود ابراهیم زاده و در سمت راست میلاد فخر الدینی حضور خواهند داهند داشت.

حمید بوحمدان، قاسم حدادی فر، ماریون سیلوا و مهران درخشان مهر در خط هافبک بازی می کنند و دو مهاجم تیم ذوب آهن نیز کریستین اوساگونا و ارسلان مطهری خواهند بود. ترکیبی که نمی توان آن را هجومی دانست و به نظرم می رسد منصوریان جانب احتیاط را در این بازی رعایت خواهد کرد. این بازی از ساعت 19:30 در ورزشگاه فولاد شهر آغاز می شود.

ترکیب ذوب آهن برای بازی با الکویت: رشید مظاهری، مسعود ابراهیم زاده، میلاد فخرالدینی، قاسم حدادی فر، حمید بوحمدان، محمد نژاد مهدی، ارسلان مطهری، هادی محمدی، مهران درخشان مهر، ماریون سیلوا و کریستین اوساگونا.

     
آی اسپورت
2019-02-12 18:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر