فهرست
گزارش تصویری: فحاشی هواداران به بیل بیرون از سانتیاگو برنابئو
گزارش تصویری: فحاشی هواداران به بیل بیرون از سانتیاگو برنابئو

گزارش تصویری: فحاشی هواداران به بیل بیرون از سانتیاگو برنابئو

 آی‌اسپورت - عصبانیت هواداران رئال مادرید به خاطر بازی بسیار بد تیمشان و باخت 3-4 به شالکه به هوکردن بازیکنان در زمین تمام نشد و گرت بیل به همراه بسیاری دیگر هنگام ترک سانتیاگو برنابئو مورد فحاشی هواداران قرار گرفتند.

مدافع عنوان قهرمانی اروپا به زحمت و با خوش‌شانسی راهی مرحله یک چهارم نهایی شد اما ستاره سابق تاتنهام بیش از سایرین در زمین هو شد و در هنگام خروج از پارکینگ نیز با الفاظ رکیک هواداران روبرو شد.

بیل با 86 میلیون پوند به رئال مادرید آمد  و گران‌ترین بازیکن جهان لقب گرفت، ‌او در نخستین فصل حضورش بازی‌های خوبی کرد و در لیگ قهرمانان و جام حذفی اسپانیا که تیمش به عنوان قهرمانی رسید، گل‌های مهم و حساسی زد. اما در فصل دوم نتوانسته خوب بازی کند و به خاطر علاقه بیش از حدش به حفظ توپ لقب «خوره» را از هواداران گرفته.

بعد از باخت شوکه‌کننده دیشب برخی هواداران با تکان دادن دستمال سفید اعتراض خود را نشان دادند و بیل به خاطر اینکه یک موقعیت خوب گلزنی را از دست داده بود مورد تمسخر قرار گرفت. شایعاتی درباره تلاش منچستریونایتد برای خرید این بازیکن 25 ساله مطرح شده اگرچه این بازیکن ولزی گفته زندگی و بازی در مادرید را دوست دارد و می خواهد رویایش را کامل کند.

ایکر کاسیاس و سامی خدیرا هم که از بدترین بازیکنان رئال در این دیدار بودند، مورد توهین هواداران قرار گرفتند. رونالدو که با دو گلش رئال را از حذف نجات داد، اواخر بازی به کریم بنزما گفته بود این نتیجه خجالت آور است.

     
آی اسپورت
2015-03-11 23:30:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر