فهرست

نیمار: ما از BBC بهتر هستیم/ ال‌کلاسیکو فینال است

آی‌اسپورت: نیمار در یکی از نخستین مقایسه‌ها میان دو تیم بزرگ اسپانیا در آستانه ال‌کلاسیکو، خط حمله بارسلونا را بهتر از خط حمله رئال موسوم به BBC دانست. ستاره برزیلی در کنار لیونل مسی و لوییس سوارس درخشیده و این مثلث کمک‌ کرده‌اند بارسلونا بعد از چهار ماه صدر جدول لالیگا را از رئال پس بگیرد هرچند تنها یک امتیاز بیشتر از این تیم دارد. از آن طرف کریستیانو رونالدو، گرت بیل و کریم بنزما این اواخر مورد انتقادات زیادی قرار گرفته‌اند.

نیمار گفت:«آیا ما بهتر از BBC هستیم؟ فکر می کنم اینطور باشد اما ترجیح می دهم راجع به رقبا حرف نزنم. نمی دانم فقط به خاطر مثلث هجومی ما است یا نه اما ما همیشه به هر حریفی ضربه می زنیم. هر بازی پیشرفت کرده‌ایم. سوارس و مسی هم بازیکنانی هستند که نیازی به تعریف ندارند. مسی بهترنی بازیکن جهان است و سوارس هم بهترین است! بازی کردن در کنار این دو واقعا رضایت‌بخش است.»

بازی 22 مارس رئال و بارسا می تواند در کورس قهرمانی لالیگا تعیین کننده باشد و نیمار درباره ال‌کلاسیکو گفت:«ما به عنوان یک فینال به این بازی نگاه می کنیم. ما تیم خیلی خوبی داریم و فقط به پیروزی فکر می کنیم. اگر در پایان این بازی چهار امتیاز از رقیب جلو باشیم، خیلی عالی می شود.»

     
آی اسپورت
2015-03-11 23:35:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر