فهرست

آینده فن‌خال در یونایتد؛ یک ماه سرنوشت‌ساز!

آی‌اسپورت: آینده لویی فن‌خال به عنوان مربی منچستریونایتد در یک ماه آینده و با انجام بازی‌های سخت این تیم در لیگ برتر روشن می شود. مربی هلندی بعد از باخت به آرسنال در یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس که باعث شد کسب سهمیه لیگ قهرمانان تنها هدف مورد توجه شیاطین سرخ باشد، به شدت تحت فشار قرار گرفته.

این تیم در حال حاضر در رده مورد نظر چهارم قرار دارد اما دو بازی نخست این تیم برابر تاتنهام و لیورپول است که برای لیگ قهرمانان می جنگند، بعد با تیم استون ویلا روبرو می شود که در هفته‌های اخیر پیشرفت زیادی کرده و تا نیمه نهایی جام حذفی پیش رفته و بعد باید به مصاف دو مدعی اصلی قهرمانی منچسترسیتی و چلسی برود.

اگرچه هیات مدیره باشگاه دوباره به فن‌خال رای اعتماد داده تا به هدف تعیین‌شده در ابتدای فصل برسد اما در صورت کسب نتایج ضعیف سایه ابهام بر سر آینده مربی هلندی می افتد. گفته می شود یونایتد قصد دارد در تابستان پیش رو 150 میلیون پوند دیگر برای تقویت باشگاه خرج کند اما معلوم نیست همین مربی بر سر کارش باقی بماند چون غیبت در لیگ قهرمانان اروپا برای دومین فصل متوالی که یک بار دیگر 50 میلیون پوند برای تیم ضرر خواهد داشت برای هیات مدیره چندان قابل تحمل نخواهد بود.

بسیاری از بازیکنان بزرگی که در تابستان به اولدترافورد آمده‌اند نتوانستند انتظارات را برآورده کنند از جمله آنخل دی‌ماریا و رادامل فالکائو و  این هم عامل دیگری در ناکامی تیم بوده.

     
آی اسپورت
2015-03-12 00:18:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر