فهرست
آنچلوتی: امیدوارم رونالدو بتواند امشب بازی کند
آنچلوتی: امیدوارم رونالدو بتواند امشب بازی کند

آنچلوتی: امیدوارم رونالدو بتواند امشب بازی کند

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، ابراز امیدواری کرد که با پذیرش فرجام خواهی رونالدو از سوی کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا، این ستاره پرتغالی بتواند در دیدار امشب برابر الچه به میدان برود.

رونالدو به دلیل اخراج شدن در دیدار مقابل بیلبائو، برای سه جلسه از همراهی رئال محروم شد اما رئالی ها با فرجام خواهی دوباره، خواهان کاهش محرومیت او شدند.

آنچلوتی نگاران گفت:" خبر درباره اینکه کدام بازیکنان در ترکیب اصلی قرار بگیرند، مطمئن نیستم اما باید منتظر نظر کمیته انضباظی در خصوص محرومیت رونالدو باشیم. آسیر ایارامندی به جای مودریچ بازی می‌کند و واران نیز به جای راموس به میدان می‌رود.

فکر نمی‌کنم منطقی باشد که خیلی منتظر بمانیم زیرا ما درخواست تجدید نظر را در زمان خوبی فرستادیم اما کاغذبازی زمان می‌برد و ما نمی‌توانیم جز انتظار کاری انجام دهیم. امیدوارم پیش از تصمیم‌‌گیری برای ترکیب اصلی این رأی اعلام شود. فکر می‌کنم کریستیانو بازی خواهد کرد. باورکردنی نیست که برای کاری که مقابل بیلبائو انجام داد سه جلسه محروم شود.

نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. روی هدف خودمان که پیروزی و کسب سه امتیاز است، تمرکز کرده‌ایم. الچه تیمی است که می‌تواند برای ما مشکل ساز شود بنابراین باید مثل همیشه تمرکز کنیم و هرکاری برای پیروزی انجام دهیم.

آنچلوتی گفت: فکر نمی‌کنم در یک سوم پایانی لیگ شرایط بدنی بازیکنان مشکلی داشته باشد اما باید دقت کنیم زیرا بازی‌های زیادی باقی مانده است و همه آنها مهم هستند. از نظر شرایط بدنی بازیکنان نگران آینده نیستم. در شرایط خوبی هستیم و می‌توانیم به صورت چرخشی از بازیکنان استفاده کنیم تا همه آماده باشند.

کارلتو در پاسخ به سوالی در مورد احتمال پیوستن تیبو کورتوا، دروازه بان جوان اتلتیکو مادرید به رئال، گفت:" نه. من فکر می‌کنم دو دروازه‌بان بسیار خوب دارم، بنابراین نیاز به یک دروازه‌بان دیگر نداریم. مطمئنا او دروازه‌بان بسیار خوبی است اما در این پست ما نیروهای خوبی داریم."

او در خصوص تاریخ فینال رقابت‌های کوپا‌دل‌ری گفت:" فکر می‌کنم 16 آوریل زمان مناسبی برای برگزاری فینال است."

     
آی اسپورت
2014-02-22 12:39:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر