فهرست
پیش بازی اورتون – دیناموکیف / اورتون به دنبال ادامه قدرت نمایی در اروپا
پیش بازی اورتون – دیناموکیف / اورتون به دنبال ادامه قدرت نمایی در اروپا

پیش بازی اورتون – دیناموکیف / اورتون به دنبال ادامه قدرت نمایی در اروپا

آی اسپورت – آبی های مرسی ساید شخصیت بسیار خوبی در بازی های اروپایی از خود به نمایش گذاشته اند. اورتون در حالی از حریف اوکرایی خود پذیرایی می کند که در پی جبران نتایج ضعیف اش در لیگ برتر جزیره است. شاگردان مارتینس با حذف کردن یانگ بویز سوئیس راهی این دیدار شده اند و دیناموکیف، متالیست خارکیف را پیش روی داشته است. نماینده اوکراین میل دارد با کنترل این بازی و استفاده از سرعت مهاجمانش، با کسب نتیجه مطلوب، اورتون را به سرمای کیف بکشاند.

 

 

 

مرحله رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا

زمان بازی :  23:35

آب و هوا : نیمه ابری

 

آرایش احتمالی دو تیم

 


 

 

بازیکنان غایب :

 

اورتون :

تونی هیبرت

استیون پیینار

 

دیناموکیف :

سرهی رایبالکا 

 

پیش بینی :

- اورتون در لیگ اروپا کلاس بالایی از خود به نمایش گذاشته اند. آن ها تاکنون چندین تیم در اوج اروپایی را در این رقابت ها شکست دادند، از جمله دو بار غلبه بر وولسبورگ شاداب و قدرتمند در دور گروهی! این عملکرد خوب اروپایی می تواند کمی نتایج ضعیف داخلی اورتون را تسکین دهد.

- شاگردان مارتینس نباید دیناموکیف را دست کم بگیرند. رگئی ربروف با سرعت بالا و حرکات فریبنده در فضا های باز و خصوصا در ضد حملات تهدید بسیار خطرناکی برای آبی ها مرسی ساید به شمار می رود.

- پیروز شدن در این بازی خانگی برای اورتونی ها به منزله کلید صعود به مرحله بعدی رقابت ها خواهد بود. چرا که دیدار برگشت در سرمای کیف دشواری خاصی دارد و باید مدیریت شود.

     
آی اسپورت
2015-03-12 09:52:08
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر