فهرست
پیش بازی ولفسبورگ – اینتر/ فرصتی برای جبران ناکامی های لیگ
پیش بازی ولفسبورگ – اینتر/ فرصتی برای جبران ناکامی های لیگ

پیش بازی ولفسبورگ – اینتر/ فرصتی برای جبران ناکامی های لیگ

آی اسپورت – این بازی حتی می توانست فینال رقابتهای این فصل لیگ اروپا باشد. اما بین ولفسبورگ و اینتر تنها یک تیم در یک چهارم نهایی  حاضر خواهد بود. ولفسبورگ که فصل خوبی را سپری می کند، برای ادامه موفقیت هایش نیاز مبرمی به این پیروز خانگی دارد و البته اینتر هم که در لیگ ایتالیا امیدهایش را از دست داده برای اعاده حیثیت برای کسب عنوان قهرمانی لیگ اروپا برنامه ریزی کرده است.  

 

 

مرحله رفت یک هشتم نهایی لیگ اروپا

زمان بازی: 21:30

آب وهوا: بارانی

 

آرایش احتمالی دو تیم 

 

بازیکنان غایب

ولفسبورگ:

آرون هانت

 

اینتر:

لوکاس پودولسکی

مارسلو بروزویچ

 

پیش بینی:

-پانزده بازی بدون شکست ولفسبورگ این هفته در بوندسلیگا به پایان رسید و دیتار هکینگ از بازیکنانش می خواهد که نسبت به این باخت غیرمنتظره در لیگ اروپا واکنش نشان دهند. تیم آلمانی یکی از تیمهای مدعی فتح لیگ اروپای این فصل است و می خواهد شایستگی هایش را مقابل اینتر ثابت کند

-اینتر مقابل ناپولی یک امتیاز باارزش گرفت که تا حدی به این تیم روحیه داد و در بازی با ولفسبورگ هم با امید به میدان می رود. تیم هکینگ از 17 بازی قبلی اش در فولکس واگن آرنا تنها در چهار بازی نتوانسته پیروز شود و این خبر خوبی برای تیم مانچینی نیست.

-اینتر بازیکنان کافی برای ایجاد دردسر برای ولفسبورگ را داراست ولی نماینده بوندسلیگا می تواند در خانه مقابل نراتزوری پیروز شود.

 

     
آی اسپورت
2015-03-12 09:47:41
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر