فهرست
شوخی زرد: مربی 10لیگ‌یک جای مربی 11لیگ‌برتر
شوخی زرد: مربی 10لیگ‌یک جای مربی 11لیگ‌برتر

شوخی زرد: مربی 10لیگ‌یک جای مربی 11لیگ‌برتر

آی اسپورت – 5 باخت در 6 بازی آخر نیم فصل اول، باعث شد اخراج نادر دست نشان اتفاقی دور از ذهن نباشد. صنعت نفت که فصل را با نتایج خوبی آغاز کرده بود، به مرور در جدول پایین‌تر رفت و با باخت خانگی مقابل گسترش فولاد، پایان تلخی در نیم فصل اول داشت. با این وجود، کسی انتظار نداشت دلیل برکناری دست نشان از صنعت نفت، رتبه تیم او در جدول باشد: «صبح امروز چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ نادر دست‌نشان با حضور در محل باشگاه و در پی برگزاری جلسه کمیته فنی و بر اساس تبصره یک قراردادش برکنار شد. تبصره یک قرارداد دست‌نشان تصریح می‌کند در صورتی که تیم صنعت نفت تا پایان نیم فصل اول مسابقات، در رتبه‌ای بیشتر از رتبه دهم قرار بگیرد باشگاه حق فسخ یک طرفه این قرارداد را دارد.»

صنعت نفت در حال حاضر با 16 متیاز، در رده یازدهم جدول قرار دارد. دقیقا یک رده پایین‌تر از بند قرارداد دست نشان که برای تیمی تازه وارد، نتیجه زیاد بدی نیست. فاصله 7 امتیازی با منطقه سقوط، جایگاه آن‌ها را هم امن می‌کند. با این وجود، مسئولان صنعت نفت اعلام کردند از جایگاه تیم‌شان راضی نیستند و به جای مربی تیم یازدهم لیگ برتر، مربی تیم دهم لیگ یک را استخدام کردند!

فیروز کریمی سرمربی جدید صنعت نفت، این فصل مربی اکسین در لیگ یک بود. تیم ثروتمندی که نتوانست نتایج خوبی بگیرد و در تقابل با تیم‌های که بیشترشان مشکلات پرتعداد مالی دارند، در رده دهم لیگ یک قرار گرفت. مدیران اکسین هم فیروز کریمی را از کار برکنار کردند. حالا مربی که با یکی از ثروتمندترین تیم‌های لیگ یک دهم بود، قرار است صنعت نفت را مقابل غول‌های لیگ برتری از رده یازدهم نجات دهد!

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-04 16:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرزین
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۵۴
همه ش مافیا بازیه این فوتبال
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر