فهرست
پاریس،‌ تگزاس؛ درگیری برزیلی‌-آرژانتینی‌ در PSG
پاریس،‌ تگزاس؛ درگیری برزیلی‌-آرژانتینی‌ در PSG

پاریس،‌ تگزاس؛ درگیری برزیلی‌-آرژانتینی‌ در PSG

آی‌اسپورت- یک ماه تا مهمترین مسابقه مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا بین پاریسن‌ژرمن و رئال‌مادرید باقی مانده اما اوضاع در اردوی هیچ یک از دوتیم مناسب نیست. از یک سمت مادرید با فاصله‌ای که بین پرز و زیدان افتاده، دچار حواشی شده و از سمت دیگر پاریسن‌ژرمن درگیر یک بحران داخلی است. ادینسون کاوانی و خاویر پاستوره تاخیر طولانی مدتی بعد از تعطیلات زمستانی داشتند که این موضوع مورد انتقاد تیاگو سیلوا، کاپیتان برزیلی PSG قرار گرفت و حتی او عنوان کرد که پاستوره قصد جدایی در ژانویه را دارد که ستاره آرژانتینی امروز این نقل قول را تکذیب کرد.

طبق ادعای اکیپ، شکاف بزرگی در رختکن پاریسن ژرمن وجود دارد و 2 گروه بازیکن با هم کل‌کل و دعوا دارند. گروه اول متعلق به برزیلی‌هاست به رهبری دنی آلوس و نیمار و دیگر برزیلی‌ها مثل مارکینیوش و سیلوا. باقی بازیکنان مانند دی ماریا و پاستوره به سرکردگی ادینسون کاوانی هم دسته دوم را تشکیل می‌دهند که رودرروی برزیلی‌ها ایستاده‌اند. اکیپ معتقد است درگیری لفظی سیلوا و پاستوره نمونه دیگری از وجود اختلاف در رختکن پاری سن ژرمن است و در این میان اونای امری رابطه بهتری با گروه برزیلی دارد.  

این اختلافات از مشکلات اول فصل کاوانی و نیمار بر سر نواختن پنالتی و ضربه ایستگاهی آغاز شد. گروه کاوانی هم اعتراضات زیادی به مسائل مختلف از جمله سفر نیمار به برزیل به بهانه بیماری خواهرش و حضور در مهمانی‌های مختلف داشته‌اند.

۳    
آی اسپورت
2018-01-12 22:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر