فهرست
مصدومیت 80 روزه/ چرا جپاروف نمی‌خواست تست بدهد؟
مصدومیت 80 روزه/ چرا جپاروف نمی‌خواست تست بدهد؟

مصدومیت 80 روزه/ چرا جپاروف نمی‌خواست تست بدهد؟

آی اسپورت – در خبرها آمده بود که سرور جپاروف بازیکن جدید استقلال پس از اینکه متوجه شده بود برای پیوستن به این تیم باید تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارد ناراحت شده بود. حتی گفته می‌شد او قصد نداشت تست‌ها را پشت سر بگذارد و از همراه خود خواسته بود تا بلیت بازگشت به ازبکستان را تهیه کند. اما سرانجام با توضیحات مسئولان و البته علیرضا منصوریان متوجه شده بود که طبق قوانین فیفا انجام این تست‌ها پیش از عقد قرارداد ضروری است. جپاروف هم علیرغم ناراحتی مجبور به دادن تست شده بود. گفته می‌شد دلیل رفتار عجیب او در جلسه با مدیران باشگاه و بازی کردن با گوشی، همین ناراحتی بوده است. اما واقعا بازیکنی حرفه‌ای در حد و اندازه جپاروف نمی‌داند که پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی از ملزومات بستن قرارداد حرفه‌ای است؟ بعید است که جپاروف از این موضوع اطلاع نداشته باشد و به همین باید دلیل ناراحتی او را در جای دیگری جست‌وجو کرد.

 

تست پزشکی جپاروف
تست پزشکی جپاروف

جباروف در تاریخ 8 آبان و در هفته بیست و هشتم لیگ حرفه‌ای ازبکستان در دقیقه 64 بازی مقابل نسف قارشی مصدوم شد و جای خود را به تیمور کاپادزده داد. او در دو بازی آخر تیمش هم به دلیل مصدومیت غایب بود و نتوانست بازی کند. لیگ ازبکستان هم در 3 آذر با قهرمانی مقتدرانه لوکوموتیو به پایان رسید. مصدومیت جپاروف اما بیش از اندازه طول کشید. تا جایی که او در بازی آخر تیم ملی ازبکستان مقابل کره جنوبی در تاریخ 25 آبان هم بازی نکرد اگرچه نامش در فهرست بازیکنان ازبکستان قرار گرفته بود. به این ترتیب از آخرین باری که جپاروف به میدان رفته نزدیک به 80 روز می‌گذرد. به نظر می‌رسد همین مصدومیت طولانی مدت باعث شده تا او نگران تست‌های پزشکی شود و به خاطر انجام آن از دست استقلالی‌ها عصبانی شود. البته جپاروف بنا به گفته کادر پزشکی استقلال تست‌ها را با موفقیت پشت سر گذاشته و مشکلی برای بازی کردن ندارد. اما تجربه تلخ استقلالی‌ها از موارد این چنینی باعث می‌شود تا کمی نسبت به سلامت کامل جپاروف با دیده تردید نگاه کنیم.

۱۲ ۱۰  
آی اسپورت
2017-01-16 19:21:00
نظر دهید

۱۰ نظر
سامان
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۹
چه فایده از این تست گرفتن
کم بازیکن تو تست پزشکی قبول شدند بعد به خاطر فوت بازیکن بغل دستی تو تمرین مصدوم شدند ؟؟؟
تونبا
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۵۴
افرین ... دقیقا ... کنعانی هم تو تست پزشکی قبول شد اما بعد مشخص شد مصدومه
Man-utd
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۰۲
بيا اين هم كه معتاد از اب در اومد
Hamid4ss
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۴۷
انگاری ای اسپورت بیشتر از این بنده خدا ناراحته.
۳
دکتر هرمز
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۵۴
Burn oinment is needed indeed
۱
کیسه کشا
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۵۷
یارو 35 سالشه .... مصدوم هم که هست ...بعد کیسه کشا 3 میلیارد بهش دادن
دکتر هرمز
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۴۵
تا بوده و بوده کیسه کشی کار لنگی جماعت بوده. نشستن برای فرار از حقارت تاریخی لنگی نامیده شدن ساعتها فکر کردن یه چیز آبی توی حموم گیر بیارن. مضحکهای لنگی در حسرت جام
۵ ۳
علی
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۳۱
حقارت تاریخی متعلق به باشگاه دوچرخه سواران ساواکی هست که بعد از منحل کردن باشگاه رقیب قدرتمندشون با توسل به زور حکومتی سعی کردن انتقال جمعی اون بازیکنها به پرسپولیس رو با لقب های احمقانه ای که لایق خودشون بود مسخره کنن اما نتونستن و روسیاهی به زغال موند :)
علی عارف
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۱۸
تو راست راستی دکتری!!!؟
۲
تيمور
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۴۷
بله ايشون پروفسور هرمز شهشهاني هستند فوق تحصص پريودنتولوژي از كالج بركلي
مطبشم تو زغثعفرانيه است پزشك معروفيه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر