فهرست

بیک زاده: امروز هوادار نیاید دیگر کی می‌خواهد بیاید؟ / نمی دانم پرسپولیس چندم است!

آی اسپورت- هاشم بیک‌زاده هنوز طلبش را از استقلال نگرفته و همچنان شایعاتی پیرامون قهرش با استقلال و حاضر نشدن سر تمرینات به گوش می‌خورد. مدافع-هافبک استقلال به شدت از این وضعیت ناراحت است و می‌خواهد زودتر تکلیفش با باشگاه استقلال روشن شود. او در عین حال دوست دارد استقلال با حضور هواداران خود برنده بازی با نفت باشد. مصاحبه زیر را به نقل از ایران ورزشی بخوانید:


وضعیت آمادگی استقلال در آستانه بازی با نفت تهران چگونه است؟


 بازی سختی مقابل نفت تهران داریم اما در طول روزهای این هفته تمرینات تاکتیکی مناسبی را با توجه به شرایط حریف انجام داده‌ایم و به خوبی می‌دانیم که چطور مقابل نفت بازی کنیم. قطعا این دیدار برای ما خیلی مهم است. تیم نفت، تیم صدرنشین جدول است و اگر بتوانیم سه امتیاز این بازی را بگیریم علاوه بر اینکه صدرنشین می‌شویم سه امتیاز از تیمی که ادعای قهرمانی دارد، گرفته‌ایم. به همین خاطر با تمام توان در این دیدار حاضر خواهیم شد.


شما دو بازیکن کلیدی‌تان را مقابل نفت در اختیار ندارید.


 مسلم است که بودن کرار و امید در خط هافبک ما کمک خیلی زیادی برای استقلال است، چه در فاز دفاع و چه در فاز حمله. قطعا اگر کرار به این شکل محروم نمی‌شد حالا می‌توانست در این بازی کمک حالمان باشد اما امیر قلعه‌نویی پیش از این هم با چنین شرایطی حاضر شده و بازیکنان تاثیرگذار تیمش را در خیلی از مسابقه‌ها همراه نداشته و نتیجه هم گرفته است. در هر صورت فکر می‌کنم در طول این هفته آنهایی که باید جای این دو بازیکن برابر نفت بازی کنند مشخص شده‌اند و وظایفشان را به نحو احسن در زمین اجرا خواهند کرد.


بازی رفت را به نفت باختید. پیش‌بینی می‌کنی در این بازی هم همان اتفاقات تکرار شود؟

 مسابقه فوتبال قابل پیش‌بینی نیست، فقط این را می‌دانم که ما در بازی رفت به نفت باختیم و3 امتیاز حساس را از دست دادیم، به همین خاطر برای آنکه آن3 امتیاز را پس بگیریم امروز فقط با نیت برد به میدان می‌رویم. در بازی با نفت حتی مساوی هم به درد ما نمی‌خورد چون در این صورت باز هم به صدر نمی‌رسیم. ما می‌خواهیم صدر جدول را پس بگیریم و تا آخر هم در صدر بمانیم و به یاری خدا قهرمان شویم.


سوالی که ذهن استقلالی‌ها را به خود مشغول کرده این است که آیا هوادارانی به ورزشگاه خواهند رفت یا خیر؟!


 دیگر اگر در چنین شرایطی نیایند چه زمانی می‌خواهند بیایند؟ ما الان به آنها نیاز داریم. حالا که در کورس قهرمانی هستیم هواداران می‌توانند یار دوازدهم ما باشند و در بازی حساس ما با تیم صدرنشین کمک کنند تا هر سه امتیاز را کسب کنیم. من مطمئن هستم که فردا سکوهای ورزشگاه پرتر از هفته‌های قبل خواهد بود.


ماجرای قهر تو از استقلال به خاطر مشکلات مالی چقدر صحت دارد؟


 من در این چند سال که بازیکن استقلال بودم با این وضعیت آشنا هستم و می‌دانم که باشگاه استقلال پولم را می‌دهد اما کمی دیر و زود می‌کند. تفاوت مشکل این بار من با دفعات قبل این است که چک کشیده‌ام و چکی که دست مردم دادم در تاریخش نقد نشده و حالا به مشکل خورده‌ام. مسوولان باشگاه استقلال گفته‌اند که در اولین فرصت به من پول می‌دهند، من هم همین را به طلبکار گفته‌ام. امیدوارم هر چه زودتر این مشکل حل شود تا من هم با فکر راحت در تمرینات و مسابقات حضور پیدا کنم.


درباره حرف‌های بنگر چه نظری داری؟


 بنگر عشق این کری‌خوانی‌ها را دارد. دایم دوست دارد از این حرف‌ها بزند. مهم نیست. ما فکرمان مشغول قهرمانی است، محسن فکرش مشغول چه چیزهایی است.


اشاره‌ات به جایگاه تیم پرسپولیس در جدول لیگ برتر است؟


 اصلا ما نمی‌دانیم پرسپولیس چندم جدول است. فقط می‌دانیم که آن پایین‌های جدول قرار دارند. امیدوارم آنها هم کمی بالا بیایند.

     
آی اسپورت
2015-03-12 13:14:05
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر