فهرست
نفت مسجد سلیمان 2 - پرسپولیس 2 : قرمزها نفت ده نفره را هم نبردند!/ پرسپولیس اسیر 10 !
نفت مسجد سلیمان 2 - پرسپولیس 2 : قرمزها نفت ده نفره را هم نبردند!/ پرسپولیس اسیر 10 !

نفت مسجد سلیمان 2 - پرسپولیس 2 : قرمزها نفت ده نفره را هم نبردند!/ پرسپولیس اسیر 10 !

آی اسپورت- 


هفته بیست و سوم لیگ برتر، ورزشگاه بهنام محمدی، تماشاگر: 7هزار نفر

داور: علیرضا فغانی، کمک ها: علیرضا ایلدروم، حسن یوسفی
اخطار: گابریل (6) پرسپولیس

اخراج: روسلان (57) از نفت مسجد سلیما

نفت مسجد سلیمان:
 گئورگی گئورگیف، حمید بوحمدان، سیدجلال عبدی، محمود تیغ نورد، سعید سالارزاده، فرزاد محمدی، رضا درویشی، کیوان امرایی، کیومرث چراغی، رسلان ملزدینف و الکساندر پاشنکوف
سرمربی: بهروز مکوندی

پرسپولیس:
سوشا مکانی، رضا نورمحمدی، محسن بنگر، بابک حاتمی، محمدرضا خانزاده، مهرداد کفشگری، هادی نوروزی، رضا خالقی فر، گابریل (12 عالیشاه)، پیام صادقیان و علی علیپور
سرمربی:حمید درخشان

شرح گل:


1 ـ صفر (پرسپولیس): امید عالیشاه در فضای خالی پشت مدافعان نفت صاحب توپ شد و از زاویه بسته با پای چپ ضربه محکمی را به سمت دروازه نفت زد که این ضربه پس از برخورد به پای مدافع حریف از بالای دستان گئورگوف دروازه‌بان نفت به گل اول پرسپولیس تبدیل شد.

2 - صفر ( پرسپولیس) : روی پاس زیبای عالیشاه، علیپور با دروازه بان نفت تک به تک شد و با یک ضربه ی پای چپ دومین گل را برای پرسپولیس به ثمر رساند.

2 - 1  ( نفت ) : روی پاس رو به جلوی بازیکنان نفت و اشتباه خانزاده، توپ جلوی پای امرایی افتاد و این بازیکن در حالتی نامتعادل یکی از گل های خورده ی نفت را جبران کرد.

2ـ- 2  (نفت‌) : رضا کرملاچعب بازیکن پرجنب و جوش و جوان نفت‌مسجدسلیمان در دقیقه 3+90 روی یک سانتر ارسالی از جناح راست صاحب توپ شد و با ضربه ای محکم از فاصله نزدیک بازی را به تساوی کشاند.

حاشیه های بازی:
*بیشتر هواداران نفت مسجد سلیمان با پیراهن‌های نفت ابادان و برزیل وارد ورزشگاه شدند و جالب است که تماشاگران پرسپولیس اصلا در ورزشگاه حضور ندارند و این تیم در این بازی نمی تواند از حمایت طرفداران بهره ببرد.
* هوادار با پرچم برزیل که دور خود بسته مشغول روپایی و هد زدن است او حتی به سمت بازیکنان پرسپولیس رفت و هنگامی که آنها مشغول گرم کردن بودند همچنان مشغول هد زدن بود که با اعتراض مسئولان پرسپولیس از پرسپولیسی‌ها فاصله گرفت.
*علی اصغر جمالی پیشکسوت تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان که در سال 1348 درباره اش گفته می شود گل تاریخی را وارد دروازه پرسپولیس کرده ، در ورزشگاه حضور دارد. مظفر بالی زاده یکی دیگر از بازیکنان سال 1348 هم در ورزشگاه حضور دارد که مسوولان از این دو پیشکسوت تجلیل کردند.
*گرمکن تمام بازیکنان پرسپولیس آرم اسپانسر داشت به جز رضا نورمحمدی که بدون آرم اسپانسر در میدان حضور پیدا کرد.

     
آی اسپورت
2015-03-12 16:32:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر