فهرست
چهره روز: امید، پادشاهِ پرسپولیس!
چهره روز: امید، پادشاهِ پرسپولیس!

چهره روز: امید، پادشاهِ پرسپولیس!

آی اسپورت- وقتی که توی نبرد گره خورده لیگ سیزدهم با ملوان، توانست با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه، اولین بازی اش برای قرمزهای تهرانی را جشن بگیرد و همه سه امتیاز مسابقه را در آزادی ذخیره کند، هدلاین ها از تثبیت یک استعداد تازه در فوتبال ایران می گفتند. بازیکنی که با پیراهن شماره دو، قرار بود در مسیر تبدیل شدن به مهدوی کیای مدرن حرکت کند و البته در بعضی از تیترها با لقبِ فرانک ریبری شناخته می شد. امید در هفته ماقبل پایانی لیگ سیزدهم، گل حساسی را وارد دروازه راه آهن کرد اما اشتباه دقایق پایانی این تیم در خط دفاعی، اجازه نداد آن گل تبدیل به گل صدرنشینی قرمزها شود.

هافبک مهاجم مازندرانی پرسپولیس در لیگ چهاردهم، تنها یکی از مسابقه های نیم فصل اول را از دست داد. او اولین گلش را برابر صبا به ثمر رساند و گل دومش را برای دربی پایتخت کنار گذاشت. جایی که ضربه سر متحورانه ستاره کوتاه قامت، بعد از مدت ها را نبردهای سرخابی را برنده دار کرد و او را به محبوبیتی استثنایی روی سکوهای سرخ رساند. امید عالیشاه در مشهد نیز با یک ضربه سر تماشایی دیگر تیمش را صاحب 3 امتیاز کرد و حالا سه هفته بعد، در حالی که قرار بود استراحت کند به جای گابریل مصدوم وارد زمین شد و گل اول تیمش را به زیبایی به ثمر رساند.

به نظر می رسد عالیشاه، بهترین بازیکن این روزهای پرسپولیس و امید اول هواداران این تیم برای جام باشگاه های آسیا باشد. شماره دویِ عالی،شاهِ این روزهای پرسپولیس است. قلمرویی که البته در جنگ های داخلی مدام به تسخیر درمی آید!

     
آی اسپورت
2015-03-12 17:27:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر