فهرست
وزیر ورزش: دخالتی در تمدید کی‌روش نداریم
وزیر ورزش: دخالتی در تمدید کی‌روش نداریم

وزیر ورزش: دخالتی در تمدید کی‌روش نداریم

آی‌اسپورت- وزیر ورزش و جوانان می‌گوید این وزارت‌خانه در تمدید قرارداد کی‌روش دخالتی ندارد. دکتر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان روز دوشنبه از تیم‌های اعزامی به مسابقات آسیایی جاکارتا بازدید کرد و در این حضور پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه این حضوردرباره تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش با بیان این موضوع که وزارت‌خانه هیچ دخالتی در تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال نداشته گفت: «تصمیم در این خصوص بر عهده فدراسیون فوتبال است.»

قرارداد کارلوس کی‌روش بعد از پایان جام جهانی به پایان می‌رسد و پیشنهاد تمدید این قرارداد به مدت ۶ ماه تا پایان مسابقات جام ملت‌های آسیا باعث ناراحتی و خشم کی‌روش شده است. به همین دلیل در شرایطی که در گذشته وزارت ورزش در این موضوع ورود می‌کرد، سلطانی‌فر اختیار تام را به مهدی تاج و فدراسیون تحت امر او داده تا در وظایف فدراسیون فوتبال دخالتی نداشته باشد.

 

ورزش سه

  ۴  
آی اسپورت
2018-05-21 20:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امید از تفت
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۰۰
با این اخلاقیات و رفتارهای ترامپی، یعنی هنوز می خواهید قرارداد کیروش را تمدید کنید!!؟ من نمیدونم کی گفته حتماً باید کیروش بمونه تا قهرمان جام ملتها بشیم!!؟ با این همه بازیکن خوب، با یه مربی نیمه بین المللی هم قهرمان جام ملتها خواهیم شد. قرارداد این مردک دلال که امروز خودش اقرار کرد دلالی کرده تا سیدجلال و امیری به استقلال بروند به هیچ عنوان نباید تمدید بشه
Kian
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۱۴
چی میگی عامو؟یه چی هم بدهکار شدیم مثل اینکه؟! باااا شما دیگه چه جماعت پررویی هستید، به سنگ پا که هیچ ، به سنگ خارا هم گفتید زکی،یه آدم چقدر میتونه پررو باشه،هدایتی با رشوه ۴ میلیاردی به فدراسیون امیری رو ساعت ۲ نصف شب تو اردوی تیم ملی خفت کرده ,رایشو زده و قرارداد بسته باهاش،اونوقت این یارو اومده افشا کرده داری فرار ب جلو میکنی؟ البته داری با سرعت نور میری جلو مواظب باش تبدیل به انرژی نشی تو خلا،تو واقعا داری ادا در میاری یا تو باغ نیستی؟این حرفارو بزنی نمیگن نگاه کن چه زرنگه،میگن نگاه کن حماقت از سر و روش میباره. :»
....
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۰۹
دماغت بزرگ‌میشه ها.
۳
reza
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۱۸
قرارداد کیروش باید باید باید تمدید گردد
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر