فهرست
نکته روز: روح پی اس جی در حوالی مسجدسلیمان!
نکته روز: روح پی اس جی در حوالی مسجدسلیمان!

نکته روز: روح پی اس جی در حوالی مسجدسلیمان!

آی اسپورت- ساعاتی بعد از تساویِ فراموش نشدنی بجه های ژوزه مورینیو و بلان در لیگ قهرمانان اروپا، نبرد لیگ برتری نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس نیز با همین نتیجه تمام شد. البته که مقایسه کیفیت فنی و شرایط برگزاری این دو مسابقه، هرگز امکان پذیر نخواهد بود اما بازگشتِ جنگجویانه مسجدسلیمانی ها به این مسابقه، می تواند تداعی کننده بازگشت دیشب پاریسی ها در استمفوردبریج باشد. 

قضاوتِ علیرضا فغانی در مسابقه امروز نفت و پرسپولیس، بی شباهت به قضاوتِ شب گذشته کایپرز در لندن نبود. قغانی سوت های سختگیرانه ای را برای این مسابقه کنار گذاشته بود و از هیچ برخوردی به سادگی نمی گذشت و هر اعتراض را نیز، با کارت زردِ فوری اش جریمه می کرد. به نظر می رسید حتی تصمیم او برای اخراج مهره خارجی شماره 66 زردپوشان میزبان نیز شباهت هایی به تصمیم کایپرز برای اخراج ایبرا دارد. اینجا هم تصویرهای آهسته نشان دادند که برخورد شاید به اندازه احراج مستقیم خشن نبوده و تا حدودی زیر سایه بزرگنمایی قرار گرفته است.

بچه های ام آی اس، در شرایطی توانستند از بازی دشوار با پرسپولیس به یک امتیاز برسند که 10 نفره به مسابقه ادامه می دادند. آن ها درست مثل پاری سن ژرمن، بعد از 10 نفره شدن نیز دست از تلاش برای باز کردن دروازه حریف نگشودند و باز هم مثل پی اس جی، توانستند با استفاده از ضربات شروع مجدد به بازی برگردند. همین یک امتیاز، برای نفتی ها کافی بود تا از رفاقت ادامه دارشان با ته جدول دل بکنند. حداقل برای چند ساعت.

     
آی اسپورت
2015-03-12 17:14:59
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر