فهرست
استقلال صفر - نفت تهران 1 : علی منصور مچ ژنرال را خواباند/ آبی ها شایسته شکست بودند
استقلال صفر - نفت تهران 1 : علی منصور مچ ژنرال را خواباند/ آبی ها شایسته شکست بودند

استقلال صفر - نفت تهران 1 : علی منصور مچ ژنرال را خواباند/ آبی ها شایسته شکست بودند

هفته بیست و سوم لیگ برتر، ورزشگاه آزادی، تماشاگر
داور: حسین زرگر، کمک‌ها: حسین طالقانی و مهدی الوندی
اخطار: کوروشی 30 از نفت‌تهران؛ حنیف عمران‌زاده 58 از استقلال

استقلال تهران: محسن فروزان، خسرو حیدری، محمدرضا خرسندنیا (84 مگوئیان)، امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده، آرش برهانی (62 میلاد فخرالدینی)، سجاد شهباززاده، رضا عنایتی، هاشم بیک زاده، میلاد نوری و یعقوب کریمی (88 سید محسن کریمی)
سرمربی: امیر قلعه‌نویی

نفت تهران: علیرضا بیرانوند، سیامک کوروشی، پادوانی، مهدی شیری، علیرضا عزتی، وحید حمدی نژاد، کمال کامیابی نیا، ایمان مبعلی، وحید امیری (88 حسین ابراهیمی)، غلامرضا رضایی (92 محمدامین حاج محمدی) و علی قربانی (72 دونوان بن لوسین)
سرمربی: علیرضا منصوریان

دقایق حساس:
دقیقه 20 - حرکت آرش برهانی از سمت راست و فرار او به درون محوطه نفتی ها کشیده شد و خروج به موقع بیرانوند باعث دفع این خطر از جلوی دروازه آنها شد.
دقیقه 22- حرکت شیری از جناح راست و سانتر کات دار روی دروازه استقلال آمد ولی شیرجه فروزان باعث قطع توپ و مهار آن شد.
دقیقه 23- سانتر خطرناکی روی دروازه نفت فرستاده شد و بیرانوند با پروازی بلند توپ را مهار کرد.
دقیقه 31- محمدرضا خرسندنیا، ضربه ایستگاهی استقلالی ها را از پشت محوطه جریمه نفتی ها، به بیرون زد.
دقیقه 38- شوت محکم هاشم بیگ زاده از فاصله ای دور، از بالای دروازه نفتی ها به بیرون رفت.
دقیقه 39- حرکت سریع شهباززاده، در محوطه جریمه نفتی ها، ایجاد موقعیت خطرناکی کرد و در حالی که عنایتی و برهانی منتظر پاس وی بودند، ضربه شهباززاده توسط بیرانوند مهار شد.
دقیقه 48- حرکت نفتی ها از جناح چپ و سانتری که از نزدیکیهای نقطه کرنر انجام شد، با اشتباه مدافعان، غلامرضا رضایی را در موقعیتی استثنایی قرار گرفت و وی نیز با بی دقتی توپ را از بالای دروازه این تیم به بیرون زد.
دقیقه 50- سانتر ایمان مبعلی روی دروازه استقلال با ضربه سر سیامک کوروشی روبرو شد که با اختلاف کمی ازبالای دروازه استقلال به بیرون رفت.
دقیقه 54- حرکت غلامرضا رضایی از سمت راست و سانتر خوب وی را علی قربانی با ضربه سر شیرجه ای روانه دروازه استقلال کرد که توسط فروزان مهار شد. 
دقیقه 60- روی حرکت علی قربانی و خطای حنیف عمران‌زاده، نفتی‌ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند که لئوناردو پادوانی، پنالتی زن اول نفتی ها پشت توپ ایستاد و ضربه وی را با دفع محسن فروزان، به کرنر رفت.
دقیقه 73- پاس بلند نفتی ها در محوطه جریمه به غلامرضا رضایی رسید و ضربه وی توسط محسن فروزان مهار شد.
دقیقه 85- ضربه سر رضا عنایتی از زاویه بسته دروازه نفتی ها را با خطر مواجه کرد که بیرانوند با هوشیاری این توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه 86- ضربه چکشی زیبای میلاد نوری از درون محوطه جریمه نفتی ها را مدافعان این تیم دفع کردند.

شرح گل:
سانتر ایمان مبعلی از روی نقطه کرنر، با پرواز بلند پادوانی و ضربه سر وی به گل اول تیم نفت تبدیل شد. پادوانی که در همین بازی روی یک ضربه پنالتی مقهور محسن فروزان شده بود در این صحنه وی را مغلوب خود کرد. این گل در دقیقه 80 به ثمر رسید.

حواشی دیدار: 
*حول و حوش دقیقه 15 بازی توسط داور قطع شد و یکی از اتفاقات نادر تاریخ لیگ برتر اتفاق افتاد، بازیکنان تیم نفت که گویا زیر پیرانه های خود زیرپوش های جی پی اس به تن کرده بودند و توسط کسی نیز کنترل نشده بود، باید به دستور داور از تن بازیکنان تیم نفت درمی آمد و همین موضوع باعث وقفه چند دقیقه ای در این بازی شد.
*دو دستیار خارجی کارلوس کی روش در ورزشگاه حاضر شدند و بازی را از نزدیک نظاره می کنند.
*در این بازی کاپیتان تیم نفت، علی عزتی، بازوبند قرمز رنگی به بازوی خود بسته بود که بسیار به چشم می آمد.
*پس از گلزنی تیم نفت در این بازی، مهمترین نکته ای که به چشم می آمد، عدم خوشحالی علیرضا منصوریان روی نیمکت این تیم بود، که خوشحال نشدن یحیی گل محمدی را پس از گلزنی به پرسپولیس روی نیمکت همین تیم نفت را به یاد می آورد.

  ۱  
آی اسپورت
2015-03-12 19:29:57
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳، ۱۲:۵۴
فخر الدینی و یعقوب کریمی و شهباز زاده برن مصاحبه قبل بازی رو بخونن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر