فهرست

گسترش فولاد 3 - فولاد 1 : گسترش بحرانِ فولاد!

آی اسپورت- 

هفته بیست و سوم لیگ برتر ، جام خلیج فارس

ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد

داور: تورج حق وردی، کمک‌ها: علی اکبر عظیم‌پور و محمدجواد مداح

اخطار: امید خالدی 18 و بدرلو 30 و آل نعمه 43 و مساریچ 50، سلیمی 85 از فولاد؛ رسول پیرزاده 2 و باتیستا 55 و ابراهیمی 83 از گسترش

گسترش فولاد:
داود نوشی صوفیانی، مرتضی اسدی، جابر انصاری، مگنو باتیستا، محمد امین درویشی (90 میلاد جهانی)، علیرضا میرشفیعیان، رسول پیرزاده (54 میثم نقی زاده)، سیدمحسن حسینی، دیه گو دی اولیویرا، محمد ابراهیمی و مصطفی اکرامی
سرمربی:فراز کمالوند

فولاد خوزستان:
 علیرضا سلیمی، احمد آل نعمه (88 بهمن کاملی)، لئوناردو مساریچ، مهدی بدرلو، ساسان انصاری، اسماعیل شریفات، نانگ، امید خالدی، مهرداد جماعتی، محسن مسلمان و محمد قاضی
سرمربی:دراگان اسکوچیچ


شرح گل:
1 ـ صفر (گسترش فولاد): جابر انصاری مهاجم گسترش فولاد با یک حرکت انفرادی زیبا در دقیقه 9 گل اول این بازی را وارد دروازه فولاد کرد و تیمش را از حریف قرمزپوش پیش انداخت.
2 - صفر : خطای بدرلو روی درویشی گسترش فولاد را صاحب یک ضربه پنالتی کرد و مگنو باتیستا این ضربه پنالتی را خلاف جهت حرکت سلیمی به گل دوم آبی پوشان تبریزی تبدیل کرد.
3-0(گسترش)شوت جابر انصاری از پشت محوطه جریمه با اشتباه سلیمی دروازه بان فولاد به نحو عجیبی وارد دروازه این تیم شد تا سومین گل گسترش رقم بخورد.
3-1(گسترش) محمد قاضی با کنترل سینه و شوتی سرضرب از فاصله از 10 متری در محوطه جریمه به زیبایی فاصله را به دو گل کاهش داد.

دقایق حساس:
دقیقه 15: جابر انصاری از سمت چپ پاس زمینی به درویشی داد که او هم جلوی دروازه توپ را وارد دروازه کرد که داور آفساید گرفت.
دقیقه 26: محمد ابراهیمی توپ را به محوطه جریمه فرستاد که جابر انصاری صاحب توپ شد اما شوت او را دروازه بان فولاد مهار کرد.
دقیقه 42: جابر انصاری با یک حرکت انفرادی پا به توپ جلو رفت و بازیکن فولاد را پشت سر گذاشت و توپ را به درویشی پاس داد که او نتوانست در زمان زدن ضربه توپ را کنترل کند و توپ را به بیرون زد.
دقیقه 60: آل نعمه روی یک ارسال کرنر ضربه سر زد که مرتضی اسدی توپ را از روی خط برگرداند.در برگشت هم ساسان انصاری شوت زد که از کنار دروازه بیرون رفت.چ
دقیقه 67: خطای پنالتی ابراهیمی روی شریفات فولاد را صاحب یک ضربه پنالتی کرد که بدرلو نتوانست این توپ را گل کند و توپ بعد از برخورد به تیرک دروازه بیرون رفت.
دقیقه 74 : جابر انصاری در محوطه جریمه فولاد سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.
دقیقه 79: ساسان انصاری پس از برخورد با مدافع گسترش در محوطه جریمه سرنگون شد که قرمزپوشان بر خلاف داور اعتقاد به خطای پنالتی داشتند.
دقیقه 81: امین درویشی با نفوذ به محوطه جریمه فولاد ضربه ای را روانه دروازه قرمز پوشان کرد که سلیمی این توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه 82: توپ به‌صورت اتفاقی به درویش رسید که او در محوطه جریمه از زاویه بسته شوت زد که سلیمی گرفت.

اتفاق ویژه:
کوروش بختیاری زاده مربی فولاد به خاطر اعتراض شدید از روی نیمکت اخراج شد.

حاشیه‌های بازی:
*پس از به صدا درآمدن سوت نیمه اول بازی، بازیکنان تیم فولاد به ویژه احمد آل نعمه به سمت داور حمله ور شده و به او اعتراض می کردند که اسکوچیچ دخالت کرده و آنها را از داور دور و پس از آن دقایقی با داور و کمک داور صحبت کرد.

     
آی اسپورت
2015-03-12 17:56:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر