فهرست
درخشان: ذهنیتم از مسجد سلیمان خراب شد/ پرسپولیس با مربیان دیگر سیزدهم شده است
درخشان: ذهنیتم از مسجد سلیمان خراب شد/ پرسپولیس با مربیان دیگر سیزدهم شده است

درخشان: ذهنیتم از مسجد سلیمان خراب شد/ پرسپولیس با مربیان دیگر سیزدهم شده است

آی اسپورت- حمید درخشان بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان در کنفرانس مطبوعاتی ابتدا به خستگی بازیکنان اشاره کرد و از میزبانی تیم نفت هم انتقاد کرد. 

از بازیکنانم تشکر می کنم

با توجه به اینکه راه زیادی آمده بودیم و خستگی بازی‌های گذشته هم فرصت ریکاوری را از ما گرفته بود، از بازیکنان تشکر می‌کنم که خیلی خوب بازی کردند.تیم ما بازی خیلی خوبی انجام داد و با توجه به اینکه راه زیادی آمده بودیم و خستگی بازی‌های گذشته هم فرصت ریکاوری را از ما گرفته بود، از بازیکنان تشکر می‌کنم که خیلی خوب بازی کردند.

این تساوی به چه قیمتی بود؟

پرتاب سنگ به بازیکنان ما در ورزشگاه کار خوبی نبود.اگر قرار است پیروزی به این قیمت باشد ارزشی ندارد.فوتبال زمانی خوب است که ارزش اخلاقی در آن وجود داشته باشد.برنده شدن به چه قیمتی باید باشد؟الفاظ بدی را در استادیوم شنیدیم و امیدوارم از این به بعد چنین اتفاقاتی را شاهد نباشیم.سلیمان شهر فوتبال خیز است و بازیکنان خوبی را به فوتبال ایران معرفی کرده است.پرسپولیس هم مال این مملکت است.نهایتش سه امتیاز است و یا می بری یا می بازی اما اینکه جو نا آرام به وجود بیاید کار درستی نیست.

ذهنیت من از مسجد سلیمان خراب شد

من وارد مسائل داوری نمی‌شوم اما بروید ببیند که چگونه جمجمه بازیکن من خورد شده است. آن صحنه اخراج داشت و نباید بگویید که بازیکنان ما قصد وقت کشی دارند. من تفکرم نسبت به مسجدسلیمان بسیار خوب بود و با ذهنیت مثبت به اینجا آمدم اما اکنون با این وضعیت ذهنیت من خراب شد.پرتاب سنگ،‌آجر و تیرآهن اصلاً جوانمردانه نبود و انتظار نداشته باشید که ما بایسیتم و آنها دروازه ما را باز کنند. فوتبال نباید ناجوانمردانه باشد و من باید این تساوی را به مسجدسلیمانی‌ها تبریک بگویم. امیدوارم در بازی‌های بعدی شرایط بهتری به وجود بیاید و تیم‌ها در اینجا اینگونه پذیرایی نشوند.

چیزی از بزرگی پرسپولیس کم نمی شود

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه خوردبین پیشکسوت فوتبال علیه نفت مسجد سلیمان صحبت کرد، هفته‌های گذشته ببینید چه جوی در مسجد سلیمان بود، گفت: یادتان نرود پرسپولیس، پرسپولیس است چه نهم باشد چه صدرجدول باشد، چیزی از بزرگی پرسپولیس کم نمی‌شود، خوردبین هم بعد از این اتفاق صحبت کرده قبل از آن حرف نزده است که جو را بهم بریزد. واقعیت را ببینید یک امتیاز خوب بوده برای شما قرار نبوده که شما پرسپولیس را ببرید، با تیمی بی‌نام و نشان بازی نکردید که ارزش تیم‌تان را پایین بیاورید. ما خوب بودیم که شما بد بودید. بله شما در زمان بد تیم ما خوردید ولی چرا می‌گویید نفت بد بود. ما خوب بازی کردیم و نباید امتیاز می‌دادیم به شما که یک امتیاز دادیم.

بازیکنان افت کردند

با احترام به تیم نفت مسجد سلیمان بدانید سه بازی وحشتناک انجام دادیم و بدون ریکاوری آمدیم و مقابل بنیادکار و تراکتورسازی خارج از خانه بازی کردیم و به مسجد سلیمان آمدیم، ولی زمانی که تیمی با این همه فشار می‌آید باید قبول کرد بازیکن انسان است و فشارهای زیادی تحمل کرده است و ما در نیمه اول فکورانه بازی کردیم ولی به پایان بازی که رسیدیم بازیکنان خسته شدند و بدن‌هایشان افت کرد.

امیدوارم جمجمه بازیکن نشکند

سرمربی پرسپولیس در مورد شهر اولین‌ها و اینکه امکانات اقتصادی ایران مرهون مسجد سلیمان است، گفت: من نمی‌خواهم به این مقوله بپردازم و من ذهنیت خوبی به مردم مسجد سلیمان داشتم و شب قبل هم گفتم که بازیکنان بزرگی این شهر داشته و با پتانسیلی که دارد می‌تواند خوب باشد ولی نباید روی کار بد صحه گذاشت، باید تماشاگر خوب را هدایت کرد. دورتموند باخت ولی تماشاگرانش برایش دست زدند، ولی وقتی خبرنگار شما می‌گوید که یک امتیاز برای نفت خوب نیست، درست نیست، امیدوارم که سنگ به زمین پرت نشود و جمجمه بازیکن نشکند و ... من حرف بدی نزدم.

ما برد می خواهیم

تیم‌های آسیایی برای بازی می‌آیند و سیستم‌شان مشخص است ولی در لیگ برتر به طور مثال با تراکتورسازی بازی داشتیم که تاکتیکش مشخص نبود. ما در فوتبال‌مان دنبال برد و نتیجه هستیم و اگر بازنده شویم کسی قبول نمی‌کند و مردم و هواداران دوست ندارند خوب بازی کنیم و فقط به دنبال نتیجه هستیم در آسیا می‌دانیم فلسفه تیم‌ها چگونه است و بر اساس آن فلسفه بازی می‌کنیم. صبا و ملوان را باید می‌بردیم و 4-5 گل باید می‌زدیم ولی نبردیم و هوادار ناراحت شد.در فوتبال ایران مربیان فقط دنبال نتیجه هستند.

پرسپولیس با مربیان دیگر سیزدهم شده

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که فکر نمی‌کنید وضعیت پرسپولیس در جدول خطرناک شده است، گفت: آیا این آخرین بازی بوده است؟ هفت بازی دیگر داریم که 21 امتیاز دارد. اما شما همین حالا تیم را به لیگ یک فرستادید. پرسپولیس پیش از این هم با مربیان دیگر در رتبه‌های 13 و 14 بوده است.ما در حال حاضر در دو جبهه آسیا و لیگ برتر می‌جنگیم باید تمرکزمان را بیشتر کنیم. بعد از بازی با النصر فرصت خوبی داریم که بازسازی بهتری داشته باشیم.

     
آی اسپورت
2015-03-12 18:58:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر