فهرست
تونی: می‌خواهیم قهرمان لیگ شویم/ فقط ادینهو بی‌کیفیت است!
تونی: می‌خواهیم قهرمان لیگ شویم/ فقط ادینهو بی‌کیفیت است!

تونی: می‌خواهیم قهرمان لیگ شویم/ فقط ادینهو بی‌کیفیت است!

تونی اولیویرا بعد از پایان این بازی و صدر نشینی موقت پاسخگوی خبرنگاران بود:

در 20 دقیقه اول انگار در بازی نبودیم!
در 20 دقیقه اول بازی انگار ما در بازی نبودیم اما بعد از 20 دقیقه که نتوانستیم کاری انجام دهیم تیم ما بهتر شد و چند موقعیت به دست آورد. بعد از این ما توانستیم پس از مدتی تلاش به گل برسیم.

نتیجه برد عادلانه بود
در نیمه دوم تغییراتی انجام دادیم و بین دو نیمه صحبت هایی با بازیکنانمان کردیم. ما از طریق حمله های تند و تیزی که انجام دادیم توانستیم روی دروازه آنها خطر ایجاد کنیم. بعد از آن ما نتیجه ای به دست آوردیم که فکر می کنم عادلانه بود. می دانید که تیم راه آهن به خاطر اینکه نمی خواهد سقوط کند تلاش کرد و جنگید و در نهایت ما توانستیم به این پیروزی دست پیدا کنیم و گل هم نخوریم.

حواسم به داور نبود
من بیشتر حواسم به تیمم بود و حواسم به داور نبود که ببینم اشتباه کرده یا نه. من از زمانی که به ایران آمدم یک بار هم تا به حال درباره داوری صحبت نکردم.

تلاش می کنیم در لیگ اول شویم


ما تمام طرز تفکرمان برای هر بازی این است که به پیروزی برسیم و سعی ما بر این است که هر سه امتیاز بازی را در هر دیدارمان کسب کنیم اما می دانیم راه های خروجی زیادی نداریم. شما دیدید که هاشمی هم مصدوم شد. هدف ما این است که هر روز کار کنیم و با توجه به بضاعتی که داریم تلاش می کنیم هر روز بهتر باشیم و داخل تیم و با این بازیکنان تلاش می کنیم در هر بازی آماده برد شویم. تلاش می کنیم که مقام اول لیگ را به دست بیاوریم. می دانیم که تیم های قوی مثل سپاهان، ذوب آهن، استقلال و... هستند. تیم ذوب آهن از جمله تیم های خوب و مدعی لیگ است،

نوروزتان مبارک
نزدیک سال نو ایران است. ما امسال توانستیم با برد کار را تمام کنیم و با برد وارد سال جدید شویم. می خواهم یک مطلبی را به ملت ایران بگویم؛ آرزو دارم سال خوب، خوش، بابرکت و پر از محبت داشته باشند و از این سال جدید با آن هفت سینی که دارند نهایت استفاده را کنند. 

فقط ادینهو بی کیفیت است!
همه بازیکنان خارجی لیگ بازیکنان باکیفیت هستند و فقط ادینیو بازیکن بی کیفیتی است.(به شوخی) من نباید به بازیکنان خارجی رئال مادرید و پاری سن ژرمن نگاه کنم و باید به خارجی های تیمم نگاه می کنم. خیلی هم از کیفیت بازیکنان خارجی ام راضی هستم.

     
آی اسپورت
2015-03-12 18:55:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر