فهرست
ساری: عصبانیت رونالدو؟ برایم مهم نیست
ساری: عصبانیت رونالدو؟ برایم مهم نیست

ساری: عصبانیت رونالدو؟ برایم مهم نیست

آی اسپورت – یوونتوس که این روزها روند بردهای متوالی را سپری می کند و در سری آ و لیگ قهرمانان صدرنشین است، فردا میزبانی از اتلتیکومادرید را برعهده دارد و در صورت پیروزی، صعودش به عنوان تیم اول به دور بعد را قطعی خواهد کرد. از ابهامات ترکیب یوونتوس، حضور یا عدم حضور رونالدو است. فوق ستاره پرتغالی بازی با آتالانتا را به دلیل مصدومیت از دست داد ولی گفته می شود برابر اتلتیکو به میدان می رود.

مائوریتزیو ساری سرمربی یوونتوس در نشست خبری بازی با اتلتیکو گفت:« اتلتیکو نیاز به برد دارد و اگر دفاعی بازی کنیم، در واقع ریسک کرده ایم. قصد نداریم برای بسته نگاه داشتن دروازه، دفاع کنیم. اتلتیکو تیم باشخصیتی است و نسبت به گذشته کمی تغییر سبک داده است. حالا بیشتر توپ را به هم پاس می دهند و متفاوت بازی می کنند. اتلتیکو حریفی دشوار است و بازی سختی خواهد بود. اگر فکر کنیم چون صعودمان قطعی شده کار ساده ای داریم، حکم مرگ مان را امضا کرده ایم.»

اتلتیکوی سیمئونه:« اتلتیکو در لیگی دشوار و در رقابت با رئال و بارسا بازی می کند؛ با این حال سیمئونه تیمی ساخته که هر سال برای قهرمانی می جنگد. تنها می توانم به تمجید از سیمئونه بپردازم.»

ارتباط با رونالدو:« نمی دانم در اسپانیا از رابطه من و رونالدو چه می نویسند. ارتباط ما خوب است و روز بازی با میلان اگر از تعویض ناراحت شد، اتفاق مثبتی است. او انگیزه های بسیار قوی ای دارد. سال هاست بازیکنانی را می بینم که پس از تعویض ناراحت می شوند و به همین دلیل برایم بی تفاوت شده است.»

شرایط رونالدو:« او امروز در تمرینات گروهی بود و به نظر بهتر از روزهای قبل است. او دیروز هم خیلی خوب تمرین کرد و این اتفاق مثبتی است. وضعیت برناردسکی فعلا نامشخص است و باید دید چگونه با درد کنار می آید.»

پیروزی های یوونتوس به دلیل خلاقیت های فردی:« خیلی روزنامه نمی خوانم و این ادعا نیز من را آزار نمی دهد. برای سنجش عملکرد تیمم، نیازی به رسانه ها ندارم. برخی مواقع خلاقیت های فردی تعیین کننده اند و برخی مواقع نیز برنامه های کادر فنی. یوونتوس تیمی باشخصیت بالاست. در هر دوره ای به گونه ای از من انتقاد می کنند و خیلی روی این چیزها تمرکز ندارم.»

دیبالا، ایگواین و رونالدو کنار یکدیگر:« ایگواین یک مهاجم صرف است و رونالدو مهاجمی با سبکی متفاوت که در سمت چپ بازی می کند. دیبالا هم می تواند سمت چپ بازی کند و هم نوک حمله. وقتی هر کسی وظیفه اش را در زمین انجام دهد، هر چیزی ممکن خواهد بود ولی سه مهاجم قدرتمند در اختیار دارم که فقط دو نفر می توانند به میدان بروند. باید توجه داشت که هیچکدام آنها نمی توانند در تمام 65 بازی فصل حاضر باشند.»

۱    
آی اسپورت
2019-11-25 17:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر