فهرست

تیاگو سیلوا: مورینیو واقعا به ما بی‌احترامی کرد

آی‌اسپورت: تیاگو سیلوا کاپیتان پاری‌سن‌ژرمن و زننده گل تساوی این تیم به چلسی که باعث صعود تیم فرانسوی به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شد گفت ژوزه مورینیو به تیمش احترام لازم را نگذاشته.

مورینیو در ماه دسامبر و قبل از قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی گفته بود:«ما ممکن است در این مرحله با پنج تیم روبرو شویم اما برای اینکه کار برای همه آسان باشد من پاری‌سن‌ژرمن را انتخاب می کنم. برای ما و هواداران رفتن به آنجا آسان است و هواداران مجبور نیستند پول زیادی خرج کنند. آنها تیم خوبی هستند و من واقعا دوست دارم با یک تیم خوب بازی کنیم که به بازیکنان ما انگیزه بدهد. بنابراین اگر بتوانم انتخاب کنم که نمی توانم می گویم پاریس.»

این اظهارات به مذاق مدافع برزیلی خوش نیامد ضمن اینکه به نظر او باخت سال قبل برابر آبی‌های لندن بزرگترین عامل برانگیزاننده پاریسی‌ها در این دیدار بوده:«این انتقام نبود اما آنها واقعا به ما بی احترامی کردند به خصوص مورینیو چون گفت دوست دارد با ما بازی کند چون شهرهایمان نزدیک است و هواداران راحت رفت و آمد می کنند. البته فکر نمی کنم عامل بازی خوب ما این اظهارات باشد بلکه شکست سال قبل ما را تا این حد باانگیزه کرد.»

     
آی اسپورت
2015-03-12 19:55:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر