فهرست
عجیب‌ترین زوج خط دفاعی در تاریخ پرسپولیس
عجیب‌ترین زوج خط دفاعی در تاریخ پرسپولیس

عجیب‌ترین زوج خط دفاعی در تاریخ پرسپولیس

آی اسپورت - قطعاً هیچکدام از هواداران پرسپولیس نمی‌توانستند پیش بینی کنند که روزی آرمان رمضانی و احسان حسینی زوج خط دفاع تیم‌شان را تشکیل دهند اما در کمال تعجب این اتفاق در بازی مقابل فولاد خوزستان به وقوع پیوست و در دقایق آخر عجیب‌ترین زوج خط دفاع در تاریخ باشگاه پرسپولیس را شاهد بودیم.

در 10 دقیقه پایانی بازی پرسپولیس و فولاد ابتدا محمدحسین کنعانی‌زادگان با مصدومیت مواجه شد و سید احسان حسینی جای او را گرفت و در اوج بدشانسی سیدجلال حسینی هم در دقایق پایانی مصدوم شد و در حالی که برای همه جای سوال بود که گل‌محمدی چه کسی را جایگزین کاپیتان تیمش خواهد کرد در کمال تعجب سرمربی قرمزپوشان آرمان رمضانی را به جای سید جلال راهی میدان کرد.

در همان چند دقیقه پایانی زوج رمضانی و حسینی کاملاً آسیب پذیر نشان داد و شانس با پرسپولیس یار بود که ساسان انصاری فرصت تک به تک خود را از بالای دروازه به بیرون زد.

احسان حسینی به دلیل کم تجربگی و استرس زیاد آن‌چنان جرأت درگیری را پیدا نمی‌کرد و اکثراً در سایه قرار داشت اما آرمان رمضانی که می‌خواست خودی نشان دهد در چند صحنه به دلیل تایمینگ اشتباه در پرش نتوانست ضربه سر را بزند و نشان داد با وجود قد و قامت بلند چقدر با پست دفاع وسط غریبه است.

پس از چهارمین قهرمانی متوالی قرمزپوشان در لیگ هیچ یک از هواداران پرسپولیس و حتی خود یحیی گل محمدی فکرش را نمی‌کردند که روزی زوج آرمان رمضانی و سید احسان حسینی را در قلب دفاع ببینند و با توجه به ناهماهنگی این دو بازیکن گل‌محمدی دیگر هرگز از این زوج عجیب در قلب دفاع استفاده نخواهد کرد.

۳    
آی اسپورت
2021-01-21 20:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر