فهرست
لوییس سوارس؛ گلزن بالفطره، استعداد خالص
لوییس سوارس؛ گلزن بالفطره، استعداد خالص

لوییس سوارس؛ گلزن بالفطره، استعداد خالص

آی‌اسپورت: لوییس سوارس ستاره حال حاضر بارسلونا است. این اروگوئه‌ای هدف انواع تعریف و تمجیدها است حتی بیش از لیونل مسی و با توجه به عملکرد عالی اخیر او جای شگفتی نیست. این مهاجم 28 ساله که در چهار بازی آخر تیم شش گل زده، با بازیابی فرم گلزنی عالی خود در لیورپول یکی از عوامل موفقیت‌های اخیر بارسا و رفتن به صدر جدول لالیگا بوده و هزینه گزاف بارسلونا برای خود را توجیه کرده.

شیوه بازی او به نحوی است که هواداران بارسلونا به دیدنش عادت دارند، سرعت و شخصیت پرانرژی و جسور او یادآور مهاجمان سابق تیم، هریستو استویچکوف و ساموئل اتوئو است. او در حالی به بارسلونا آمد که جام جهانی را کابوس‌‌وار به پایان رسانده و با محرومیتی سنگین مواجه شده بود. او نخستین بازی‌اش را در ال‌کلاسیکو انجام داد که البته خوش‌یمن نبود و تیمش یک-3 به رئال مادرید باخت. تیم لوییس انریکه روند خوبی نداشت و سوارس هم نتوانسته بود خودش را با شیوه بازی تیم جدیدش منطبق کند.

اما او به تدریج در بارسلونا جا افتاد و در طول یک ماه اخیر ثابت کرده که برای بازی در نقش مهاجم نوک به دنیا آمده؛ این پست برای گل زدن نیاز به کار زیادی ندارد و بیش از نیمی‌ از گل‌های او با اولین ضربه به دست آ‌مده و بقیه بیش از دو ضرب لازم نداشته. اگر بتواند این فرم عالی را حفظ کند نخستین فصل حضورش در بارسلونا واقعا به یادماندنی خواهد بود.

     
آی اسپورت
2015-03-13 02:42:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر