فهرست
مانچینی، عصبانی از هدیه اینتر: پاس بد بود، نه دروازه‌بان!
مانچینی، عصبانی از هدیه اینتر: پاس بد بود، نه دروازه‌بان!

مانچینی، عصبانی از هدیه اینتر: پاس بد بود، نه دروازه‌بان!

آی اسپورت- روبرتو مانچینی، سرمربی اینترمیلان، کاریزو، دروازه‌بان دوم تیمش را مقصر اصلی شکست 3-یک تیمش مقابل ولفسبورگ در یک‌هشتم‌نهایی لیگ‌ اروپا ندانست.

 دروازه بان آرژانتینی در این بازی اشتباهات زیادی داشت اما به زعم مانچو، مدافعان هم بی‌تقصیر نبودند: «شروع خوبی داشتیم اما در ادامه رقیب ما را اذیت کرد و 3 گل به آن ها هدیه دادیم.باید بیشتر دقت می کردیم. کاریزو اشتباهات بدی مرتکب شد.البته این اتفاق برای هر دروازه بانی رخ می‌دهد و مدافعان ما هم با پاس های اشتباه و ریسکی به او به اندازه کافی دردسرساز شدند.آن ها باید بیشتر به بازی تهاجمی علاقه نشان می‌دادند.»

آیا مانچینی از ترجیح کاریزو به هندانوویچ، پشیمان است؟ حرف هایش، جواب منفی به این سوال را به ذهن متبادر می‌کند:« کاریزو در این سطح، امتحانش را پس داده و شکست، تقصیر او نیست. بخشی از ناکامی تیم، نتیجه اشتباه در پاسکاری بود.می‌توانید گل دریافت کنید اما نباید به حریف هدیه بدهید. این اتفاق، اصلا پذیرفتنی نیست!»

 مانچو به بازی برگشت در «جوزپه مه آتزا» امیدوار است:«حفظ توپ، کم ترین میزان اشتباه و ندادن فضا به رقیبی قدرتمند به نام ولفسبورگ، رمز موفقیت ما در جدال دشوار دور برگشت خواهد بود. در نیمه دوم بازی رفت، لزوم ایجاد تغییر را حس کردم.حالا در مه آتزا به دنبال گل هستیم اما مساله مهم تر، جلوگیری از گشوده شدن دروازه است.تیم من بهتر خواهد شد. در حال حاضر،مهم ترین مساله، کم کردن اشتباهات است.»

     
آی اسپورت
2015-03-13 10:53:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر