فهرست
بازگشت امید به تبریز؛ این ساغلامِ کاردرست!
بازگشت امید به تبریز؛ این ساغلامِ کاردرست!

بازگشت امید به تبریز؛ این ساغلامِ کاردرست!

آی اسپورت – تساوی بدون گل هفته پیش مقابل سیاه‎جامگان، تردیدهایی درباره بهتر شدن اوضاع تراکتورسازی تبریز با ارطغرل ساغلام ایجاد کرده بود. آنها مقابل تیم قعرنشین جدول به تساوی بدون گل رسیده بودند و این شروع خوبی برای سرمربی ترک نبود اما بازی امروز مقابل پدیده و پیروزی 3-0 در برابر گربه‌سیاه همیشگی، نشان داد تراکتورسازی با ساغلام در مسیر درستی قرار گرفته است.

تراکتورسازی امروز در شرایطی 3 گل به میزبان قدرتمند خود زد که می‌توانست با پیروزی پرگل‌تری به تبریز برگردد اما درخشش دروازه‌بان پدیده و البته بی‌دقتی بازیکنان تراکتورسازی باعث شد تا این نتیجه رقم بخورد. حالا تیم تبریزی با ساغلام از دو بازی 4 امتیاز گرفته، 3 گل زده و هیچ گلی دریافت نکرده است. برای اولین بار است که تراکتورسازی در لیگ هفدهم در دو بازی متوالی گل نمی‌خورد و علاوه بر این آمار خوب، بازی دیدنی شاگردان ارطغرل ساغلام را هم نباید نادیده گرفت. با این نتایج و این نمایش‌ها، امید به تبریز برگشته است و هواداران تراکتورسازی در آستانه آغاز لیگ قهرمانان آسیا، از روند روبه رشد تیم‌شان راضی به نظر می‌رسند.

۲۳ ۷  
آی اسپورت
2018-02-02 19:53:00
نظر دهید

۷ نظر
علی
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۱۹
چند وقت پیش یه مقاله ای همین سایت منتشر شد که اوردن یه مربی با این هزینه گزاف برای چند تا بازی لیگ مقرون به صرفه نیست چون اگر بر فرض گل محمدی هم میموند با توجه به ضعف مفرط تیم های پایین تر از تراکتور، خطر سقوط این تیم رو تهدید نمیکرد. قهرمان هم که نمیتونه بشه. رسیدن به جایگاه دوم و سوم و حتی چهارم هم اگر محال نباشه شاید فقط روی کاغذ امکان داشته باشه. بنابراین تنها مسئله ای که میمونه لیگ قهرمانان اسیا هست که بازیکنان جدید رو هم برای همین گرفته. بازی های لیگ میتونن یه محک خوبی برای این مربی باشن تا در اونجا هماهنگ تر ظاهر باشن. باید صبرکرد و دید که در اسیا چه نتیجه ای خواهد گرفت. اگر تراکتور این بازی رو میباخت هم نظر بنده همین بود. چون لیگ ایران معیار درستی برای سنجش وضعیت تیم نیست. الان پرسپولیس 51 امتیاز داره بیشتر از دوبرابر تراکتور. اما همون هم دیدیم که در اونجا 4 تایی شد.
۵ ۱
حبیب
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۰۳
به نظر منم باید منتظر بازی های بعدی موند. داوری ها هم ایجا تاثیرگذارتر از جاهای دیگه ست. اشتباهات داوری رو نباید به حساب موفقیت تیم گذاشت. خطایی که منجر به اخراج و گل اول شد اصلا خطا نبود. همین صحنه سرنوشت بازی رو عوض کرد. واسه همین هم باید منتظر موند و دید که در بقیه بازیها چکار میکنن.
۲
یاشار تبریزلی
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۴۹
ولی فراموش نکنیم که آقا یاشار هنوز از نظر فنی ساغلام را در حد تراختور نمیدونه
اگر قرار بود متناسب ظرفیت بالقوه تراختور مربی تعیین کنم انتخاب من بین آرسن ونگر و تروسیه بود یعنی مربیان سازنده صاحب سبک
در سطح بعدی گاس هیدینگ و پکرمن را برای تراختور قبول داشتم
ولی فعلا در قیاس با مربیان بیسواد داخلی باید از ساغلام حمایت کنیم ولی فراموش نکنیم ظرفیت تیممون بالاتر از اینگونه مربیان هست
یاسر
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۲۳
الان در کورس قهرمانی هستیم یا رسیدیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان اینجوری میزنی هفته بعد مساوی کنه میگی این چه مربی هست اوردید. یه کم صبر کنید چندتا بازی کنن ببینیم چند مرده حلاج هستن.
۵
فرزاد
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۱۲
مشکل فوتبال ایران مربیان فاقد دانش روز فوتباله. مربیان خارجی خوب مثل ساغلام هر چقدر تیمهای ما بیارن رو نیمکت تیمشون فوتبال ما هم پیشرفت میکنه. تیم ملی با کیروش پرسپولیس با برانکو استقلال با شفر و حالا تراکتور با ساغلام.
یاشاسین تراکتور
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۳۷
بله ما داریم برمیگردیم
۲
تورک اوغلی
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۴۱
طوفان سرخ آذر بایجان داره میاد که حس و خاشاک رو با خودش ببره
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر