فهرست
مدیر نفت: آقای بنگر، ما دیوانه و شما فرزانه، پس وارد بحث نشو!
مدیر نفت: آقای بنگر، ما دیوانه و شما فرزانه، پس وارد بحث نشو!

مدیر نفت: آقای بنگر، ما دیوانه و شما فرزانه، پس وارد بحث نشو!

آی اسپورت- مسعود رضائیان در مورد تساوی دو بر دو مقابل پرسپولیس گفت: اگر در این بازی ما دو بر صفر از حریف پیش بودیم و بازی مساوی می‌شد، بازنده واقعی بودیم، اما وقتی شرایط برعکس می‌شود و ما حتی با یک بازیکن کمتر می‌توانیم دو گل خورده را جبران کنیم و همه خوشحال هستند، خوب است هر چند که این یک امتیاز ما را در جدول خیلی تکان نمی دهد، اما از نظر شخصیتی و اعتباری برای تیم خوب است و به تیم نفت مسجد سلیمان اعتماد به نفس می‌دهد که 10 نفره توانسته بازی باخته را مساوی کند و برای امتیازآوری بازی‌های آینده خوب است.
 گلایه‌های حمید درخشان از جو ورزشگاه و اینکه پیام صادقیان گفته مسجد سلیمان بی‌فرهنگ‌ترین تماشاگران را دارد: قبل از هر چیز این را بگویم من به عنوان مدیرعامل یک باشگاه فرهنگی، ورزشی به هیچ عنوان از شنیدن الفاظ ناشایست در ورزشگاه‌های ایران خوشحال نمی‌شوم و این کار را به هیچ عنوان تأیید نمی‌کنم، اما واقعیت آن است که تماشاگران و مردم وقتی عصبی می‌شوند، به دنبال راهی می‌گردند تا استرس درونی خود را تخلیه کنند، بنابراین اگر بر فرض توهینی به درخشان یا بازیکنان پرسپولیس شده من از آنها عذرخواهی می‌کنم، دوست ندارم شاهد شنیدن الفاظ توهین‌آمیز در ورزشگاه‌های کشور باشم، ولی واقعیت این است که باشگاه‌ها در این مورد کاری نمی‌توانند انجام بدهند.  اما باید ببینیم چه کسی چه حرفی را در چه موقعیتی بیان می‌کند. پرسپولیسی‌ها بعد از آنکه بازی برده را مساوی کردند چنین حرف‌هایی را می‌زنند و باید دید چرا این حرف ها مطرح می‌شود، اگر ما در این بازی دو بر یک یا سه بر یک باخته بودیم، اکنون با اخلاق‌ترین تماشاگران دنیا را داشتیم. در ضمن خوشحالم که صادقیان دم از فرهنگ می‌زند و مسائل فرهنگی برای او جا افتاده است، این نشان از توسعه فرهنگی و آموزش در فوتبال ما دارد و جا دارد که از این مسئله ابراز خوشحالی کنیم.

 درخشان و بازیکنان پرسپولیس از پرتاب سنگ به زمین خبر دادند: اگر ما در این بازی بازنده می‌شدیم، هیچ انتقادی از پرسپولیسی‌ها نمی‌شنیدید، اما وقتی آنها با یک بازیکن بیشتر بازی برده را باختند، این مسائل پررنگ می‌شود. ضمن اینکه بازیکنان ما بدنشان مانند سنگ و آهن است و شاید وقتی بازیکنان پرسپولیس به آنها برخورد می‌کردند چنین احساسی داشتند. بازیکنان ما تا دقیقه آخر جنگیدند و توانستند نتیجه را عوض کنند.

صحبت‌های بنگر مبنی بر اینکه بهتر بود در این بازی هفت‌سنگ بازی می‌کردند: من سنگ‌ها را نمی‌شمردم، من گل‌های بازی را شمردم، اما شنیدم که بنگر برای مدیرعامل باشگاه یعنی من ابراز تأسف کرده است. برای بنگر حکایتی از سعدی می‌گویم. سعدی روزی از بازار شهری عبور می‌کرد که دید غوغایی برپا شده است، از مردم علت را جویا شد که گفتند دو نفر در حال کتک‌کاری و دعوا هستند، یکی از آنها دیوانه است و دیگری عاقل و فرزانه شهر ما و سعدی در جواب آنها گفت من در دیوانگی آن فرد شکی ندارم، اما در مورد عاقل و فرزانه بودن فرد دیگری مشکوکم، چون اگر عقل داشت، دهان به دهان آن فرد دیوانه نمی‌گذاشت. آقای بنگر! ما دیوانه شهریم و شما فرهیخته، پس بهتر است با من وارد مناظره نشوید.

     
آی اسپورت
2015-03-13 14:19:30
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر