فهرست
بنگر:  بازیکنان ما به خاطر فحش ها در رختکن گریه می کردند
بنگر: بازیکنان ما به خاطر فحش ها در رختکن گریه می کردند

بنگر: بازیکنان ما به خاطر فحش ها در رختکن گریه می کردند

آی اسپورت- محسن بنگر در واکنش به مصاحبه مسعود رضاییان که خطاب به او از اشعار سعدی استفاده کرده است، گفت: آقای رضاییان لازم نیست سعدی و حافظ و فردوسی بخواند. او بهتر است به آرمان‌های انقلاب و امام (ره) پایبند باشد که در شهرش و تماشاگران تیمش به خانواده ما 90 دقیقه ناسزا نگویند. رضاییان در مورد صادقیان هم صحبت کرده که باید در جوابش بگویم خوشبختانه فرهنگ پیام صادقیان خیلی بالاتر از لیدرها و تماشاگران نفت مسجدسلیمان است که 90 دقیقه به ناموس مردم ناسزا می‌گویند. پدران ما انقلاب کرده‌اند که از ناموس‌مان دفاع کنند نه اینکه در شهری که کلی شهید داده به ناموس همه ما توهین شود.

پرتاب آجر در ورزشگاه نفت: بار فنی بازی با نفت مسجدسلیمان به کنار اما ما روز گذشته فقط ناسزا شنیدیم، سنگ، بلوک و آجر خوردیم. من واقعاً نمی‌دانم که چطور در ورزشگاه آجر آورده بودند. یکی از همین آجرها کنار خودم زمین خورد. ما که جان‌مان را از سر راه نیاورده‌ایم.

 فکر نمی‌کنی که مصاحبه‌ات با واکنش کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مواجه شود؟ : چه بگویم، الان مصاحبه کرده‌ام و احتمالاً حسن‌زاده می‌خواهد پنج میلیون مرا جریمه کند که باید بگویم نیازی به این کار نیست و خودم پنج میلیون را می‌دهم. 

مصدومیت شدید فرناندو گابریل در بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان : دیدم که بازیکن نفت چطور با آرنج جمجه گابریل را شکست. فقط دوست دارم الان مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون پاسخگو باشند. آنها می‌گفتند که هیچ اتفاقی در بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان نمی‌افتد اما دیدند که بهترین بازیکن ما را چطور مصدوم کردند تا گابریل نتواند مقابل النصر بازی کند. حالا ما به النصر ببازیم چه کسی جوابگوست؟!

 گفته می‌شود چند نفر از بازیکنان پرسپولیس بعد از گرم کردن ابتدای بازی و به خاطر شنیدن ناسزا در رختکن گریه کرده‌اند: همین اتفاق رخ داد. مگر بازیکن چقدر تحمل دارد و یا مگر خدای ناکرده خانواده‌اش را از سر راه آورده که این طور ناسزا بشنود. خیلی جالب است که از سرمربی تا کوچکترین بازیکن ما را ناسزا گفتند و کسی هم نبود که جوابگو باشد.نکته جالب اینجاست که تمام این اتفاقات و ناسزاها با یک بلندگو رخ می‌داد و یک نفر پشت بلندگو نام بازیکن ما را صدا می‌زد و بقیه به او ناسزا می‌گفتند حالا در این شرایط دبیر هیئت فوتبال مسجدسلیمان آمده و در رختکن پرسپولیس و از ما عذرخواهی می‌کند. اصلاً او چه کاره است که در رختکن پرسپولیس می‌آید و عذرخواهی می‌کند؟! مگر توپ‌چمع‌کن‌ها زیر نظر هیئت فوتبال یک شهر نیستند، پس چرا توپ‌جمع‌کن‌های بازی دیروز هم به خانواده ما ناسزا می‌گفتند؟! واقعاً چیزی که در مسجدسلیمان دیدم تا به حال به عمرم ندیده بودم. ما در تمام شهرهای ایران بازی می‌کنیم اما هیچ کجا به ما و خانواده ما ناسزا نمی‌گویند.

 دیدار با النصر: چطور می‌خواهیم به عربستان برویم، بهترین بازیکن‌مان را از دست دادیم، تیم خسته و فرسوده است و روحیه بچه‌ها هم افتضاح. بازیکنان ما باور نمی‌کنند که در کشور خودمان به ناموس‌مان این طور ناسزا گفته باشند.

     
آی اسپورت
2015-03-13 14:59:37
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر