فهرست
خانزاده: اگر بازی را می بردیم، سالم به تهران نمی رسیدیم
خانزاده: اگر بازی را می بردیم، سالم به تهران نمی رسیدیم

خانزاده: اگر بازی را می بردیم، سالم به تهران نمی رسیدیم

آی اسپورت- محمدرضا خانزاده در خصوص بازی روز گذشته تیم‌های نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس گفت: این بازی بحث فنی ندارد که ما بخواهیم درباره‌اش صحبت کنیم و به نظرم این تیم باید به لیگ 8 یا 11 بیاید. چرا که امکانات‌شان را دیروز دیدیم. آنها حتی بر علیه داور هم شعار می‌دادند و می‌گفتند که وای به حال داور اگر نفت ببازد!   واقعا خدا را شکر می‌کنم که این بازی مساوی شد و توانستیم سالم به تهران برسیم چرا که با شرایطی که آنجا داشت این امکان وجود داشت که آسیب جدی ببینیم و واقعا دیروز فوتبالی انجام نشد و اگر قرار بود یک فوتبال واقعی رخ دهد شک نکنید که مثل آب خوردن نفت مسجدسلیمان را می‌بردیم. 


 چرا سازمان لیگ با درخواست تعلیق این بازی موافقت نکرد و حالا گابریل را از دست دادید: بعد از اینکه دربی را بردیم به گونه‌ای برنامه‌ریزی کردند که این اتفاق افتاد که تا خوب نتیجه می‌گرفتیم بلافاصله از راهی وارد می‌شدند و ما را قلع و قمع می‌کردند و بعد از دربی هم دیدید بازیکنان ما را الکی محروم کرده و داوری‌هایی انجام شد که ما را به بحران برد اما الان که ما در آسیا هستیم نباید این کار انجام شود چراکه بازی‌های پرسپولیس حکم بازی ملی را دارد و باید از ما حمایت می‌کردند اما امیدوارم این مسائل حل شود. 

ما ضربه خیلی بدی خوردیم چرا که از تاشکند که آمدیم سپس به تبریز رفتیم دوباره به تهران آمدیم و بعد راهی اهواز شدیم و با اتوبوس مسیر چند ساعته را به سمت مسجدسلیمان رفتیم و کل بازی و خستگی‌های یکطرف موضوعات دیگر هم در طرف دیگر چرا که انگار وارد جنگ شده بودیم چون خمپاره و سنگ برای ما پرت می‌کردند و آخر بازی هم نارنجک انداختند و گل اول‌شان را طوری زدند که سنگ برای بابک حاتمی پرتاب شد و او رفت که این موضوع را به داور بگوید.

 مسعود رضائیان مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان  گفته بود بدن بازیکنان ما مثل سنگ و آهن بود:  مگر آنها اتلتیکو مادرید و پاری‌سن ژرمن هستند که بدن‌هایشان سفت باشد؟! تیم آخر جدول که دیگر از این حرف‌ها ندارد. 


شرایط پرسپولیس پیش از دیدار با النصر : بازی با النصر به مراتب سخت‌تر از بازی با بنیادکار و لخویا است چرا که آنها واقعا تیم خوب و قوی‌ای هستند که در عربستان باید با آنها بازی کنیم و آنها دیگر با سنگ و کلوخ به مصاف ما نمی‌آیند! این تیم هزینه کرده و ما هم با همه مشکلاتی که داریم بازی سختی برابر النصر خواهیم داشت اما امیدوارم اول بودن‌مان در لیگ قهرمانان آسیا را ادامه دهیم و بتوانیم در بازی‌های باقیمانده نتیجه خوبی بگیریم. 

     
آی اسپورت
2015-03-13 15:16:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر