فهرست

کاشانی خطاب به بازیکنان امید: باید آرزوی المپیکی شدن را برآورده کنید

آی اسپورت- حبیب کاشانى مدیر تیم ملی المپیک بعد از پایان بازى باکویت در رختکن تیم ملى امید حاضر شد و دقایقى براى کادر فنى و بازیکنان این تیم صحبت کرد.

مدیر تیم امید ایران گفت: قبل از هرچیز لازم مى دانم به عنوان مدیر تیم از على عبدالله زاده بخاطر مشکلى که در ورود به کویت برایش ایجاد شد عذرخواهى کنم.  اگر مى‌خواهید به المپیک صعود کنید باید المپیکى فکر و عمل کنید. شب با رویاى المپیک بخوابید و بیدار شوید. باید بدانید در صورت موفقیت در مرحله اول مسابقات مقدماتى المپیک در فروردین ٩٤ تازه ٣٠ درصد راه را طى مى کنیم و ٧٠ درصد راه براى مرحله نهایى که تیم هاى بزرگ آسیا مثل ژاپن و استرالیا انتظار ما را می کشند باقی می ماند.

 اهمیت مباحث رفتارى و اخلاقى در تیم المپیک : تیمى که در رأس خاکپور و مایلى کهن را دارد انتظار از آن در بُعد اخلاقى بالاست و هیچ وقت نمى‌تواند اخلاق را فداى نتیجه کند. اعتراض تند به داور و پرخاش به بازیکن حریف در تیم امید جایى ندارد.

مشکلات مالی فدراسیون: متاسفانه در شرایط فعلى فدراسیون وضعیت مالى خوبى ندارد به نحوى که قادر به پرداخت هزینه ١٣٠ میلیونى اردوى کیش و هزینه هاى مازاد بر تعهد فدراسیون کویت در این اردو، مثل پول توجیبى و اسکان نفرات بیشتر از٣٥ نفر نبود. خدارو شکر با کمک‌هاى دوستداران صعود به المپیک توانستیم هزینه‌ها را پرداخت کنیم. رفع مشکلات مالی و لجستیکى در بیرون زمین با من است و جنگیدن داخل زمین هم باشماست. پس از بازگشت به تهران دو روزى در کنار خانواده هایتان تجدید روحیه کنید و از ٢٤ یا ٢٥ اسفند دوباره در کنار هم هستیم و سال را باهم تحویل مى کنیم. باید آرزوى المپیکى شدن ایران را بر آورده کنیم و این مهم راهى جز تحمل سختى ها و مشکلات ندارد 

     
آی اسپورت
2015-03-13 15:00:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر