فهرست
خاکپور: تیم امید می تواند هر تیمی را از پیش رو بردارد
خاکپور: تیم امید می تواند هر تیمی را از پیش رو بردارد

خاکپور: تیم امید می تواند هر تیمی را از پیش رو بردارد

آی اسپورت- محمد خاکپور پس از دیدار دوستانه تیم فوتبال امید ایران مقابل کویت که با پیروزی یک بر صفر ایران به پایان رسید، گفت: خدا را شکر که بازی قابل قبولی را انجام دادیم. بازیکنان ما هم در فاز حمله و هم در فاز دفاعی خوب بوده و سازمان یافته بازی کردند. در تمامی طول مدت بازی از حریف خود سرتر بودیم و حتی در دقایقی که 10 نفره به کار خود ادامه دادیم انسجام تیم دچار مشکل نشد و آسیب ندید.
از نظر من بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم فوتبال امید بهترین‌ بازیکنان از نظر تکنیکی و تاکتیکی در رده سنی خودشان هستند و خوشحالم که این تیم به سطحی از باور رسیده است که می‌تواند هر تیمی را از پیش‌رو بردارد.

دیدارهای مهم در فروردین ماه: باید محکم و باانگیزه در زمین حاضر شویم و دل مردم را شاد کنیم و با صعودمان عیدی مناسبی به مردم بدهیم. راهی را در تیم شروع کرده‌ایم که پایانش می‌تواند با همدلی و سخت کوشی و جانفشانی، رسیدن به المپیک ریو باشد. حاضرم تیمم در زمین ببازد، ولی اخلاق را نبازد؛ چرا که اخلاق جوهر ورزش و فوتبال است.

خط زدن تعدادی از بازیکنان:  قوانین به ما می‌گوید که برای مسابقات نمی‌توان همه بازیکنانی را که در این چند ماه به ما کمک کرده‌اند در اختیار داشته باشیم و این سخت‌ترین کار است که نفرات نهایی را انتخاب کنم و تعدادی را به ناچار موقتا کنار بگذارم.


     
آی اسپورت
2015-03-13 15:08:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر