فهرست
فخرالدینی: هر وقت پنالتی می شود از من مشورت می گیرند!
فخرالدینی: هر وقت پنالتی می شود از من مشورت می گیرند!

فخرالدینی: هر وقت پنالتی می شود از من مشورت می گیرند!

آی اسپورت- استقلالی ها در یک بازی بسیار حساس با نفت که حکم 6 امتیاز را برایشان داشت نتیجه را به تیم حریف واگذار کردند و اینگونه کمی از صدر فاصله گرفتند.میلاد فخرالدینی در این باره گفت: راجع به بازی باید بگویم که تیم نفت موقعیت آنچنانی نداشت و گلی که زدند روی حفظ توپ خوب بود ولی برعکس آنها ما 4،5 موقعیت گل داشتیم که نشد آنها را تبدیل به گل کنیم.

جدال های پایانی لیگ: 7 هفته باقیمانده برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد، شرایط برای ما حساس شده، تمام تلاشمان را می کنیم که انشاالله از این 7 بازی دست پر برگردیم.

مصنوریان رفت و برگشت شما را برد: فوتبال است دیگر یکسری از مسائل در آن اتفاق می افتد ولی این مساله که شانس با تیمی یار نیست را دیروز واقعا حس کردم ولی برعکس ما شانس به نفتی ها رو آورد، به آنها تبریک می گویم.

به فروزان هنگام ضربه پنالتی جهت ضربه را گفتی؟  هر موقع که پنالتی می شود محسن از من مشورت می گیرد و من هم نظرم را می گویم اما خودش خوب سمت توپ رفت و به درست جهت را تشخیص داد.


هنوز هم تیمت را مدعی قهرمانی می دانی؟: هر جور که حساب کنید استقلال یکی از تیم های مدعی است و من با یک باخت حرفم را عوض نمی کنم. انشالله که آخر و عاقبت ما خیر باشد.

     
آی اسپورت
2015-03-13 15:27:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر