فهرست
ستاره‌های رئال: رختکن مادرید متحد است
ستاره‌های رئال: رختکن مادرید متحد است

ستاره‌های رئال: رختکن مادرید متحد است

آی‌اسپورت: پنج‌شنبه شب ساعاتی بعد از آنکه فلورنتینو پرس رییس باشگاه رئال مادرید در کنفرانسی خبری به حمایت از کارلو آنچلوتی پرداخت، سرخیو راموس، گرت بیل، مارسلو و خاویر هرناندس در یک برنامه تبلیغاتی برای کمپانی مایکروسافت شرکت کردند که در آن یک «آلبوم عکس هواداری دیجیتال» معرفی شد.

در این برنامه، این بازیکنان از طریق «اسکایپ» به سوالاتی که از سوی 13 هوادار رئال از نقاط مختلف جهان مطرح شد، پاسخ دادند. همه سوال‌ها با توافق قبلی پرسیده شد و به ندرت به وضعیت کنونی نابهنجار تیم ربط داشت: هیچ سوالی هم درباره باخت اخیر به شالکه و هوکردن تیم از سوی هواداران پرسیده نشد.

با این وجود، جو خوب میان بازیکنان و همراهی آنها با مربی‌شان مشهود بود.

وقتی از راموس خواسته شد داستانی از لحظات شاد رختکن رئال را بازگو کند، پاسخ داد:«اگر یک ویژگی بارز در رختکن این فصل تیم باشد، شادی است. ما این فصل و فصل قبل لحظات منحصر به فردی را در جلسات تمرین تجربه کردیم. علاوه بر این وقتی شما خودتان را به چیزی اختصاص می دهید و از آن لذت می برید، هیچ چیز لبخند شما را از بین نمی برد. خوشبختانه درون رختکن جو فوق‌العاده‌ای است. من لطیفه خاصی را به یاد نمی آورم چون در همه جلسات از این چیزها داشتیم.»

چیچاریتو نشان داد هنوز از به دست آ‌وردن جایگاهی در ترکیب اصلی تیم ناامید نشده. این مهاجم مکزیکی گفت:«حس می کنم با بهترین‌های جهان برابر هستم. من اینجا برای رسیدن به هدفی آمده‌ام و در چند فرصتی که برایم پیش آمده سعی کردم این را نشان دهم. برای فرصتی که انتظارش را می کشم، خودم را آماده کردم.»

او که قرضی از منچستریونایتد آ‌مده، درباره هواداران رئال هم گفت:«وقتی آنها شما را در لحظات خوب و بد حمایت می کنند و می خواهند در سطح باشگاه باشید، کمکی اساسی به شما می شود.»

بیل از تجربه‌اش در فوتبال انگلیس گفت و جام‌هایی که اینجا در مادرید برده:«لیگ برتر فیزیکی‌تر و سریع‌تر است اما لالیگا تکنیکی‌تر است. گلزنی در فینال جام حذفی رویایی بود که واقع شد. این معنی فوتبال است، که به ما اجازه می دهد جام ببریم و تاریخی شویم.»

مارسلو هم گفت:«خیلی فوتبالیست‌ها آرزوی بازی در مادرید را دارند بنابراین من هم تمام توانم را برای این پیراهن و پیراهن تیم ملی برزیل می گذارم.»

     
آی اسپورت
2015-03-13 17:53:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر