فهرست

سوارس: دل رسانه‌های انگلیسی برایم تنگ شده!

آی‌اسپورت: لوییس سوارس در مصاحبه با «بین‌اسپورتس» درباره احساساتش از چند ماه حضورش در نوکمپ صحبت کرد و گفت:«در بارسا خیلی خوشحال و راضی‌ام. من به رویای خودم برای بازی در بهترین باشگاه جهان رسیدم و در حال حاضر از آن لذت می برم. من به تیم خدماتی انجام می دهم و این مرا آرامتر می کند و باعث می شد حس مهم بودن برای باشگاه را داشته باشم.»

او ادامه داد:«من گاهی فرصت‌های گلزنی خودم را خراب می کردم اما نگران نبودم. من بیش از همه از خودم انتقاد می کنم وقتی می بینم به تیم کمک نمی کنم و گل و پاس گل ندارم. اما وقتی می بینم به تیم کمک می کنم حتی اگر در آمار جایی نداشته باشم، خوشحالم.»

سوارس به خانواده خود پرداخت:«آنها از زندگی در شهری که قبل از این هم می شناختیم، راضی‌اند. بچه‌هایم به مدرسه می روند و همسرم خوشحال است.»

او در پایان به رسانه‌های انگلیسی اشاره کرد:«نمی دانم در آنها کمپینی درباره من شکل گرفته یا نه اما معلوم است که دلشان برای من تنگ شده. آنها خیلی از من انتقاد می کردند حالا انگار چیزی ندارند که توجه‌ها را به خودش جلب کند. صبح عکس‌هایی از من منتشر کردند که در کنار دمیچلیس بازی می کنم و وقتی می دیدند غلط است آن را از روی صفحه خود بر می داشتند. خسته شده بودم و از آن جا رفتم اما گویا هنوز دنبال من می گردند.»

     
آی اسپورت
2015-03-13 18:12:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر