فهرست

خوردبین: به نظر میرسد رضاییان مشکل دارد!/ ناظر بازی مشغول شمردن نارنجک ها بود/ بازی با النصر برای ایران مهم نیست!

آی اسپورت- محمود خوردبین بعد از تمرین امروز پرسپولیس در رابطه با اینکه مسعود رضائیان مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان اعلام کرده کسی سنگ و آهن پرتاب نکرده و شاید به خاطر سفتی بدن بازیکنان ما، پرسپولیسی‌ها فکر کردند به آهن برخورد داشتند، گفت: متاسفانه به نظر می‌رسد رضائیان مشکل دارد. او چند روز پیش اعلام کرده بود پرسپولیسی‌ها با اتوبوس سفر کنند و حالا هم این حرف‌ها را می‌زند. حتما آن آهن‌هایی که ما به دوربین نشان دادیم برای بدن بازیکنان این تیم بوده که خُرد شده است! به هر حال دست شان درد نکند.

تعدادی از هواداران در پایان مسابقه سمت یکی از بازیکنان پرسپولیس رفتند...: صد در صد به دنبال شکایت از اتفاقات بازی مخصوصا به سازمان لیگ هستیم. باید به آنها بگوییم دیدید در حالی که این همه به برگزاری مسابقه اصرار داشتید در نهایت چه اتفاقی افتاد و یکی از بازیکنان خوب‌مان را از دست دادیم که او توانایی بازی مقابل عربستان را دیگر ندارد. همه به خاطر این اتفاق خوشحال باشند. در حال حاضر گابریل در اتاق عمل است و فکر نکنم حالا حالاها بتواند بازی کند.

 آیا ناظر بازی این اتفاقات را دیده است؟ : مهدی عنبری به عنوان ناظر بازی آنجا حضور داشت و همه چیز را دید. او به پلیس اعلام کرد جلوی این اتفاقات را بگیرد که رئیس‌پلیس آنها گفت کاری از دست‌شان برنمی‌آید. جالب اینکه داور هم یک دقیقه بازی را متوقف نکرد و هر چه به او می‌گفتیم، می‌گفت عیبی ندارد و بازی را ادامه دهید. این هم بهترین داور ما است.

چرا تیم را بیرون نکشیدید؟ : نمی‌خواستیم برای انجام این بازی به آنجا برویم متاسفانه ما را به زور بردند و فکر نمی‌کردیم این رفتارها اتفاق بیفتد. هادی نوروزی می‌گوید از همان ابتدا به خانواده بازیکنان فحاشی شد. وقتی بلندگو آورده می‌شود مشخص است که باشگاه بلندگو داده است و دیدید همه علیه تیم فحش می‌دادند.

 فردی که بلندگو در اختیار داشت اعلام می‌کرد به کدام بازیکن فحش بدهد، و  اگر این رفتارها از سوی پرسپولیس سر زده بود، این تیم را خیلی زود محروم می‌کردند... : دقیقا درست است. شما ببینید حدود 14-13 نارنجک به درون زمین پرتاب کردند. به عنبری ناظر بازی می‌گفتم چند نارنجک شد که او در حال شمردن تعداد آنها بود و هر بار که نارنجی تازه می‌زدند می‌گفت 7-8 یا 9 نارنجک پرتاب شد. عالیشاه می‌گوید تا به حال چنین چیزی ندیده بودم و آنقدر عصبانی شدم که در صحنه‌ای توپ را به بیرون شوت کردم.

دیدار مهم با النصر: این بازی برای فوتبال ایران مهم نیست اگر بازی مهم بود این مسابقه را قبل از این دیدار مهم برای ما نمی‌گذاشتند تا آن مشکل برای آن بچه (گابریل) به وجود بیاید. ما با وجود تمامی این مسائل تلاش می‌کنیم مقابل النصر پیروز شویم. کاروان تیم ما ساعت 22 شب یکشنبه به عربستان سفر می‌کند.

مصدومیت حاتمی: پای او زخم شده و مجبور شد پابرهنه به سمت بیرون ورزشگاه برود. مشکل خاصی این بازیکن را تهدید نمی‌کند.

سکوت تاج و حسن زاده: این مسئله را شما باید بپرسید. بدون شک اخبار این اتفاقات به گوش آنها رسیده است و برای همین سکوت کرده‌اند.

     
آی اسپورت
2015-03-13 18:37:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر