فهرست
دکه آنلاین: مامور مهار ژاوی
دکه آنلاین: مامور مهار ژاوی

دکه آنلاین: مامور مهار ژاوی

آی اسپورت –  تیتر یک خبر ورزشی به درخواست کی روش برای جواب دادن به صحبتهای کریمی در یک برنامه تلویزیونی است. گویا او و عادل منتظر مجوز صدا و سیما برای این کار هستند. استقلالی ها بعد از تساوی مقابل الریان گفته اند هم الهلال را می برند هم پرسپولیس را. علیپور درباره اولین حضورش در اردوی تیم ملی صحبت کرده. خبر ورزشی انتخاب اوجاقی به عنوان مربی جدید تیم ملی را هم روی جلد برده است.

 

خبر ورزشی 28 بهمن
خبر ورزشی 28 بهمن

تیتر یک گل صحبتهای برانکو درباره ژاوی است. سرمربی قرمزها از ستاره اسپانیایی السد تعریف کرده و گفته همه بازیکنان باید او را مهار کنند و این کار فقط مربوط به ربیع خواه نیست. گل با اشاره به صحبتهای افتخاری مبنی بر مصدومیت هافبک مقدونیه ای استقلال، عکسی از این بازیکن منتشر کرده که نشان می دهد بدون هیچ مشکلی در حال تمرین کردن است.

 

روزنامه گل 28 بهمن
روزنامه گل 28 بهمن

پیروزی عکس شجاع خلیل زاده را روی جلد برده. او بعد از تمدید قراردادش با قرمزها گفته همه چیز برای او پول نیست. این روزنامه با اشاره به باخت فولاد مقابل پیکان نوشته قرمزها فقط 6 امتیاز برای قهرمانی می خواهند. از دید این روزنامه تنها خواسته ستاره های پرسپولیس از باشگاه مشخص شدن تکلیف جریمه 10 تا 15 درصدی فصل قبل است.

 

پیروزی 28 بهمن
پیروزی 28 بهمن

همشهری ورزشی با انتشار عکسی از علیرضا رحیمی به ماجرای محرومیت این کشتی گیر اشاره کرده. این روزنامه عکس اوجاقی در کنار کی روش را هم روی جلد برده.

همشهری ورزشی 28 بهمن
همشهری ورزشی 28 بهمن

 

 

 

     
آی اسپورت
2018-02-17 09:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر