فهرست
۱۳ نوامبر جهنمی ونتورا؛ جدایی از کیه‌وو
۱۳ نوامبر جهنمی ونتورا؛ جدایی از کیه‌وو

۱۳ نوامبر جهنمی ونتورا؛ جدایی از کیه‌وو

آی اسپورت - جیان‌پیرو ونتورا سرمربی ۷۰ ساله و باسابقه ایتالیایی امروز، سه شنبه با توافقی دوجانبه از سمت سرمربیگری باشگاه کیه‌وو کنار رفت.  این در حالی است که ونتورا کمتر از ۵ هفته قبل در این پست جانشین لورنزو دی‌آنا شده و با "خرهای پرنده" قراردادی تا ژوئن ۲۰۲۰ به امضا رسانده بود.

کیه‌وو در ۴ بازی تحت هدایت ونتورا یک تساوی و سه شکست داشت و با این تک امتیاز بالاخره به امتیاز صفر در جدول سری آ رسید. در ماه سپتامبر به دلیل تخلفات باشگاه کیه‌وو، سه امتیاز از مجموع امتیازات این تیم کسر شده بود و این تیم تا مدت ها با امتیاز منفی در جدول حضور داشت.

ونتورا دقیقا در روزی با کیه‌وو قطع همکاری کرد که سالگرد فاجعه نرسیدن ایتالیا به جام جهانی ۲۰۱۸ بود. یک سال قبل در چنین روزی، ۱۳ نوامبر ۲۰۱۷، ونتورا در بازی برگشت مرحله پلی آف جام جهانی ۲۰۱۸ روی نیمکت ایتالیا نشست و آتزوری با تساوی بدون گل در سن سیرو و با توجه به شکست ۱-۰ در بازی رفت، نتوانست مجوز راهیابی به جام جهانی ۲۰۱۸ را کسب کند.  با تایید باشگاه کیه‌وو، به دنبال اخراج ونتورا سالواتوره سولو، دستیار و آلساندرو اینوسنتی، مربی بدنساز باشگاه نیز از سمت های خود کنار رفته اند.

نود

     
آی اسپورت
2018-11-13 20:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر