فهرست
گزارش روز: بیل دفاع نمی کند چون نمی خواهد
گزارش روز: بیل دفاع نمی کند چون نمی خواهد

گزارش روز: بیل دفاع نمی کند چون نمی خواهد

آی‌اسپورت: گرت بیل یک سال و نیم پیش به عنوان گرانترین بازیکن جهان به رئال مادرید پیوست، خیلی‌ها او را وارث رونالدو می دانستند هرچند یکی از اعضای تیم که نخواست نامش فاش شود، گفته «رونالدو فقط یکی است»

اما هم‌تیمی‌های این بازیکن 25 ساله ولزی نمی توانند بی مسئولیتی دفاعی او را بپذیرند چون تنها سوپراستار پرتغالی است که می تواند از این کار معاف باشد.

همان بازیکن گفت:«بیل بازیکن خیلی بزرگی است اما نمی تواند به تنهایی مسابقات را برای تیم ببرد. او دفاع نمی کند چون نمی خواهد».

بیل در رئال تقریبا تنها است چه در زمین و چه بیرون آن. فلورنتینو پرس به خوبی آگاه است که بازیکن سابق تاتنهام خیلی در تیم جدیدش مقبول نیست و به همین خاطر از رونالدو و راموس خواسته تلاش کنند بیل را در تیم جا بیندازند.

مشکل هم از خود بیل است که علاقه‌ای به انطباق با تیم جدیدش نشان می دهد و به جای رفت و آمد با هم‌تیمی‌هایش ترجیح می‌دهد گلف بازی کند. یک دلیل دیگر هم بی‌میلی کارلو آنچلوتی به بازی گرفتن از بیل در پست مورد علاقه‌اش یعنی بال چپ مربوط می شود، جنجال‌های مرتبط با خودخواهی او هم در ماه‌های اخیر مزید بر علت شده.

بیل بازیکن ناراحتی است که کاهش اعتماد به نفسش روی بازی عادی‌اش تاثیر منفی گذاشته و نمی‌تواند در بازی‌هایی که رئال مادرید برای بازکردن فضا و عبور از بحران مشکل دارد، به کمک تیم بیاید. با توجه به اینکه رونالدو هم به خاطر مشکلات جسمی دچار افت شده، بیل نتوانسته کاری که از او انتظار می رفت، انجام بدهد. بیل کلاس بالایی دارد اما حتی نیمی از شخصیت و انگیزه ماشین گلزنی از مادیرا را ندارد.

     
آی اسپورت
2015-03-13 23:25:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر