فهرست

انریکه: بازی‌های بعدی فانتزی است/ امیدوارم ژاوی بماند

‌آی‌اسپورت: لوییس انریکه مربی بارسلونا در آستانه بازی با ایبار و بازی در کوچکترین زمین لالیگا، به سوالات پاسخ داد. او گفت:«بازی با ایبار تنها مسابقه‌ای است که به آن فکر می کنیم. زمین سختی است و این تیم جدا از نتایج اخیرش که هفت باخت پیاپی داشته، فصل خوبی را پشت سر گذاشته. بازی آسانی نیست. آینده ما و بازی‌ با منچسترسیتی و رئال مادرید دنیای فانتزی است و ما در این بازی می توانیم صدرنشین لیگ بمانیم. ما در بازی رفت در نوکمپ این تیم را با سه گل بردیم ولی آن موقع خیلی محکم بودند ولی الان شرایط فرق کرده. همیشه تیم‌هایی که با ما بازی می کنند‌، حرفی برای گفتن دارند. بازی با مالاگا را فراموش نکرده‌ایم. اگر ما روی فرم نباشیم ممکن است نتیجه شگفت‌انگیزی رقم بخورد.»

او درباره دانیل آلوز که قراردادش دو ماه دیگر تمام می شود، گفت:«نیازی نیست که درباره او سوال کنید، به ترکیب تیم ما نگاه کنید و مشخص می شود که من عاشق او هستم. او سختکوش است و عالی تمرین می کند. او واقعا خاص است اما این مساله به او و باشگاه مربوط می شود.»

انریکه درباره ژاوی که قرار است هفتصد و پنجاهمین بازی‌اش را انجام دهد، گفت:«اعدادی باورنکردنی است. من از او می خواهم به این آمار اضافه کند. او چه در ترکیب اصلی باشد چه به عنوان بازیکن جانشین بیاید همیشه برای تیم مفید است. او تاثیری غیرقابل انکار دارد. امیدوارم بازی‌های خیلی بیشتری برای بارسا انجام دهد.»

     
آی اسپورت
2015-03-13 20:21:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر