فهرست

ونگر: ویلشر و چمبرلین به بازی‌های انگلیس نمی‌رسند

آی‌اسپورت: آرسن ونگر گفت دو هافبک ملی‌پوش تیمش، الکس آکسلید چمبرلین و جک ویلشر به دو بازی آخر ماه مارس تیم ملی انگلیس نمی رسند که در مرحله مقدماتی یورو 2016 برابر لیتوانی و دیداری دوستانه با ایتالیا خواهد بود. چمبرلین در جریان برد یک-2 برابر منچستریونایتد در جام حذفی مصدوم شد و یک ماه بازی نمی کند، ویلشر هم به خاطر مصدومیت قوزک پا که در بازی ماه نوامبر برابر یونایتد برایش پیش آمد، همچنان حاشیه‌نشین است.

روی هاجسون مربی انگلیس پنجشنبه آینده اسامی تیمش را برای این دو بازی اعلام می کند و ونگر در آستانه دیدار با دیگر تیم لندنی، وستهام، گفت:«الکس سه تا چهار هفته نمی تواند بازی کند. برای او ناامیدکننده است چون در این فصل بیش از همیشه بازی کرده. در بازی دوشنبه نشان داد بازیکن مهمی برای ما و تیم ملی انگلیس است و حیف شد که در این مراحل پایانی فصل نمی تواند تیم را همراهی کند. خودش دوست دارد برای تیم ملی انگلیس بازی کند و این ضربه بزرگی برایش است.» چمبرلین در نخستین روز فصل قبل برابر استون ‌ویلا دچار مصدومیت شدید زانو شد و بعد از آن چند بار آسیب دیده.

ونگر درباره ویلشر هم گفت:«امروز 13 مارس است و انگلیس 14 روز دیگر بازی کرد بنابراین فکر نمی کنم برای این بازی آماده شود. معلوم هم نیست چه زمانی آماده شود چون باید به برنامه‌ تمرینی‌اش احترام بگذارد و تعیین زمان برای او سخت است. امیدوارم تا چند هفته دیگر آماده شود. در پایان فصل دوباره بازی‌های ملی است و ما باید این دو را با هم تلفیق کنیم. نمی دانم چرا دوره درمان او اینقدر طول کشیده.»

     
آی اسپورت
2015-03-13 21:10:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر