فهرست
فن خال : فالکائو را تحقیر نکردم
فن خال : فالکائو را تحقیر نکردم

فن خال : فالکائو را تحقیر نکردم

آی اسپورت - لوئی فن خال تاکید کرد تعویض کردن فالکائو در جریان دیدار تیم های زیر 21 سال منچستر یونایتد و تاتنهام برای تحقیر کردن این بازیکن نبوده است.

مهاجم کلمبیایی بعد از حضور پیدا نکردن در دیدار جام حذفی برابر آرسنال بسیار متعجب شده بود، در این هم بعد از یک نمایش بی اثر دیگر در دقیقه 72 تعویض شد.

فن خال در جمع خبرنگاران گفت: \" به نظر من این یک تحقیر نبود. این یک نگرش حرفه ای از مربی، مدیریت، باشگاه و خصوصا خود بازیکن بود. علاوه بر فالکائو، رافائل و ویکتور والدس هم بازی کرده اند. نمی دانم چطور رسانه تنها درباره فالکائو صحبت می کنند. \"

مهاجم کلمبیایی از زمان پیوستنش به یونایتد تنها چهار باز موفق به گلزنی شده و فن خال بر این باور است، او هنوز بهترین فرم خود در لیگ برتر را کشف نکرده است.

فن خان می گوید: \" ما دنبال راه حل می گردیم. گاهی بازیکنان در کشوری دیگر عملکرد فوق العاده از خود به ثبت می رسانند ولی در لیگ دیگری نمی توانند عملکردشان را تکرار کنند. این برای اولین بار پیش نیامده است و آخرین بار هم نخواهد بود. این موضوع در یونایتد سخت تر هم هست. چرا که رقبایی مثل رونی حضور دارند که هم خوب بازی می کنند و هم گل می زنند. \"

     
آی اسپورت
2015-03-13 23:11:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر