فهرست
رئال سوسیه داد - بارسلونا: تلاش بارسا برای پایان طلسم آنوئتا
رئال سوسیه داد - بارسلونا: تلاش بارسا برای پایان طلسم آنوئتا

رئال سوسیه داد - بارسلونا: تلاش بارسا برای پایان طلسم آنوئتا

آی اسپورت- بارسلونا شنبه شب از سری رقابت های لالیگا به مصاف رئال سوسیه داد می رود؛ شبی که میزبان قطعا به گرفتن انتقام شکست کوپا دل ری در مرحله نیمه نهایی برابر بارسلونا فکر می کند.
پسران جراردو مارتینو موفق شدند به لطف برد 3-1 اوایل این ماه برابر رئال سوسیه داد در مجموع دو بازی رفت و برگشت راهی فینال رقابت های کوپا دل ری شوند.

هر چند که یاکوبا آراساته از عملکرد تیمش در تساوی 1-1دور برگشت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری که در آنوئتا برگزار شد، راضی و خوشحال است، تیمش دور رفت را با حساب دو بر صفر به لطف گل های سرخیو بوسگتس و گل به خودی سوبیکارای برابر بارسا تن به شکت داد.

در نتیجه، آن تساوی برای کنار زدن بارسا و صعود به فینال کوپا دل ری کافی نبود اما دست کم باعث شد تا رکورد بسیار خوب خانگی سوسیه داد برابر بارسلونا حفظ شود.

بارسا نتوانسته در چهار بازی اخیرش در این ورزشگاه، سوسیه داد را شکست دهد و در دیدار رفت فصل گذشته با حساب 3-2 مغلوب رئال سوسیه داد شدند؛ در حالی که در 25 دقیقه نخست بازی با دو گل از میزبان جلو بودند.

دو گل از گونسالو کاسترو و تک گل پیروزی بخش دیرهنگام ایمانول آگیریتسه باعث پیروزی سوسیه داد در آن بازی برابر بارسلونا شد.

هر چند که پسران جراردو مارتینو در بازی های اخیرشان در سن سباستین عملکرد ضعیفی داشتند اما آنها امسال در فرم خوبی به سر می برند و در بازی های سال 2014 در مجموع رقابت ها فقط یک بار طعم شکست را تجربه کردند.

http://www.foxsportsasia.com/servlet/file/181744975.jpg?ITEM_ENT_ID=1012032&COLLSPEC_ENT_ID=10&ITEM_VERSION=1

آنها که در حال حاضر ضمن صعود به فینال کوپا دل ری یکی از مدعی های اصلی قهرمانی در لالیگا هم هستند، موفق شدند چهارشنبه شب از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی برابر منچستر سیتی در ورزشگاه اتحاد دو بر صفر پیروز شوند.

سوسیه داد که در همان مرحله گروهی لیگ قهرمانان امسال از دور رقابت ها کنار رفت، با توجه به بازی های زیادی که تا پایان فصل لالیگا باقی مانده می توانند برای کسب سهمیه اروپایی فصل آینده کاملا تمرکز کنند

سوسیه داد که در حال حاضر در رده ی ششم جدول حضور دارد تنها چهار امتیاز با اتلتیک بیلبائو تیم چهارم جدول فاصله دارد؛ تیمی که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد تلاش می کنند اما سوسیه داد هم برای تکرار جایگاه چهارم فصل اخیرشان در لالیگا تمام تلاشش را انجام می دهد.

بارسا احتمالا در این بازی جوردی آلبا را که از ناحیه همسترینگ آسیب دیده در اختیار نخواهد داشت، در حالی که آراساته به دنبال برد یک بر صفر دوشنبه شب برابر مالاگا، هیچ نگرانی از بابت مصدومیت جدید بازیکنانش برای دیدار برابر بارسلونا ندارد

     
آی اسپورت
2014-02-22 13:06:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر