فهرست
استوکس؛ ستاره ای علیه پرسپولیس - تراکتور!
استوکس؛ ستاره ای علیه پرسپولیس - تراکتور!

استوکس؛ ستاره ای علیه پرسپولیس - تراکتور!

آی اسپورت - در شرایطی که روزنامه اسکاتیش سان و نشریه اسکاتس من، آنتونی استوکس را در حال انتقال به پرسپولیس دانسته‌اند اما رسانه های رسمی باشگاه پرسپولیس تنها اخبار تمرین را مخابره می‌کنند و خبری از آخرین وضعیت مهاجم ایرلندی نیست. با این حال شنیده ها حاکی از آن است که امروز دور نهایی مذاکرات انجام خواهد شد و هر اتفاقی که رخ دهد در ۲۴ ساعت آتی شکل خواهد گرفت.

نکته مهم درباره وضعیت استوکس و پرسپولیس این است که سرخ ها امیدوار بودند او از ابتدای هفته جاری به تمرینات اضافه شود اما تاخیر او در سفر به دبی سبب شد تا مهاجم بریتانیایی چند تمرین را از دست بدهد و همین حالا نیز مشخص نیست که به صورت قطعی قرمزپوش شود یا خیر؟

اما با فرض پرسپولیسی شدن استوکس و حضور او در ایران برای امضای قرارداد، بازهم بعید است که یحیی گل محمدی، از کریستین اوساگوآنا و علی علیپور که یک هفته با تیم تمرین کرده اند، گذر کند و به استوکس شاید ناآماده میدان بدهد. همچنین هیچ بعید نیست که در صورت توافق قطعی در دبی، او پس فردا به تهران بیاید و در واقع تنها دو روز پیش از شروع نیم فصل با پرسپولیسی ها تمرین کند.

تمام این گزاره از این حکایت دارند که آنتونی در ترکیب اصلی تراکتور برای بازی با تراکتور غیبت خواهد داشت. نکته جالب این که او در بازی فصل گذشته دو تیم نیز به شکلی عجیب غیبت کرد تا اکنون ستاره ای علیه دربی قرمزهای ایران نامیده شود. البته ماجرای سال گذشته استوکس عجیب تر هم بود؛ او برای مرخصی تبریز را به مقصد دوبلین ترک کرد اما در بازگشت خود آنقدر تاخیر داشت که محمد تقوی قید او برای دیدار مقابل سرخپوشان تهرانی را بزند.

این همان نکته ای است که مذاکره کنندگان پرسپولیسی در دبی باید رعایت کنند. استوکس اگرچه مهاجمی تنومند، چارچوب شناس و گلزن است اما به همان میزان بی نظمی هایی دارد که در تیمی نظیر پرسپولیس، نمود بیشتری خواهد یافت و اگر این موارد در قرارداد ذکر نشوند، ممکن است به یک خسارت بزرگ برای سرخ ها تبدیل شود.

در نهایت باید دید دو عضو باشگاه پرسپولیس که یک هفته ای است در دبی حضور دارند، سرانجام مذاکره با مهاجم سابق تراکتور را به کجا می‌رسانند و آیا موفق خواهند شد که در ابتدا درخواست های مالی این مهاجم را برآورده کرده و سپس قرارداد نهایی را آماده کنند یا دست خالی به تهران بازخواهند گشت؟ 

 

ورزش سه 

۳ ۳  
آی اسپورت
2020-01-22 12:46:00
نظر دهید

۳ نظر
محمد
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸، ۱۲:۵۵
استوکس تا سال 2021 با تراکتور قرارداد داره .وقتی رفت تیم ترکیه ایی تراکتور نامه زد بازیش ندادن .یعنی اگه پیروزی استوکس رو بخره همه قوانین رو زیر پا میذاره و باید به لیگ حرفه ای ایران خندید.
۴
فرهاد
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸، ۱۳:۵۰
حالا چون استوکس امد پرسپولیس ستاره شد در تراکتور هیچی نبود
۳
محمد
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸، ۱۳:۵۹
لیگ حرفه ای ایران خخخ
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر