فهرست
مسی: آرژانتین مدعی واقعی قهرمانی کوپا آمریکا نیست
مسی: آرژانتین مدعی واقعی قهرمانی کوپا آمریکا نیست

مسی: آرژانتین مدعی واقعی قهرمانی کوپا آمریکا نیست

آی اسپورت - لیونل مسی معتقد است تیم ملی آرژانتین در وضعیت خوبی برای حضور در کوپا آمریکای شیلی قرار دارد. مسی می خواهد طرز فکر فعلی آلبی سلسته تا پایان این رقابت ها به یاد سپرده شود.

مسی در گفتگو با مجله  AFAمی گوید: \" به سمت لحظه ای خاص در کارنامه حرفه ای خود پیش می رویم. جام جهانی را در حالی پشت سر گذاشتیم که به فتح آن بسیار نزدیک بودیم. می توانیم با احساس قوی و آمادگی بالا آماده روبه رو شدن با آن چه پیش روی داریم شویم. \"

مسی اعتقاد دارد تیم ملی کشورش مدعی اصلی قهرمانی در کوپا آمریکا نیست، چرا که آن ها جام جهانی را با نایب قرمانی پشت سر گذاشتند. او می گوید: \" تیم های خوب زیادی در این تورنمنت هستند که برای قهرمانی شانس بالایی دارند. طرف صحبت من تیم هایی قبیل برزیل، کلمبیا، اروگوئه در کنار آرژانتین هستند، البته باید به دیگر تیم های حاضر هم احترام گذاشت. \"

مسی درباره نایب قهرمانی در جام جهانی تحت هدایت الخاندرو سابه یا می گوید: \" مردم همواره دیدشان را نسبت به آن تیم تغییر دادند. اما به تدریج مهربانی و پشتیبانی آن ها در حد غیر قابل تصوری بیشتر شد. هیچ گاه فکر نمی کردم اعتباری که سزاوارش هستیم را به دست بیاوریم، اما زمانی که به فینال رسیدیم، همه ما را حمایت کردند. \"

قهرمانی در جام جهانی یکی از اولویت های مسی خواهد بود و جای خالی این عنوان در ویترین افتخارات مسی به چشم می خورد. باید دید فوق ستاره آلبی سلسته می تواند در جام جهانی 2018 روسیه به آرزوی خود دست پیدا کند یا خیر...

     
آی اسپورت
2015-03-14 00:18:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر