فهرست
پیرلو: نزدیک بود فوتبالم در سال 2005 به پایان برسد
پیرلو: نزدیک بود فوتبالم در سال 2005 به پایان برسد

پیرلو: نزدیک بود فوتبالم در سال 2005 به پایان برسد

آی اسپورت – آندرا پیرلو ستاره کهنه کار فوتبال ایتالیا که این روز ها به پایان دوران بازی خود رسیده، در مصاحبه ای از جو سنگین و فشار وارد آمده به او در فینال استامبول صحبت کرده است.

در آن بازی میلانی ها نیمه اول را با سه گل برتری به پایان رساندند، اما لیورپولی ها با زدن سه گل در نیمه دوم و کشاندن بازی به وقت های اضافه و ضربات پنالتی، از سد میلان گذشتند و به قهرمانی چمیونز لیگ دست پیدا کردند.

یرزی دودک دروازبان لیورپول با مهار پنالتی های شوچنکو و آندرا پیرلو، این هافبک خوش نقش ایتالیایی را تا مرز خداحافظی از فوتبال پیش برد.

پیرلو در گفتگو با توتو اسپورت گفت: \" تنها یک بار به خداحافظی از فوتبال از ذهن من عبور کرده و آن مربوط به خیلی سال پیش است. بعد از شکست در مقابل لیورپول در فینال لیگ قهرمانان در استامبول تا چند روز فکر می کردم زندگی من به پیاین رسیده و دیگر قدرتی ندارم! \"

پیرلو قهرمانی در جام جهانی و لیگ قهرمانان و سری آ را تجربه کرده و در سال 2011 از میلان به یوونتوس پیوست.

او اضافه کرد: \" این زندگی من است و چیزی است که همیشه می خواستم انجام دهم. در این بیست سال روز های خوب و بد زیادی را تجربه کردم و آموخته ام که چه جایگاهی دارم. اولین چیزی که آموختم این بود که همیشه شکر گذار باشم و دوم اینکه کینه ورزی در فوتبال شانس موفقیت را کاهش می دهد. \"

     
آی اسپورت
2015-03-14 00:46:41
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر