فهرست
روزهای نه چندان خوب منشا؛ خاموشی ستاره
روزهای نه چندان خوب منشا؛ خاموشی ستاره

روزهای نه چندان خوب منشا؛ خاموشی ستاره

آی‌اسپورت- منشا از فرصت‌هایی که برانکو کم و بیش در اختیارش می‌گذارد استفاده‌ای نمی‌کند و این باعث شده اعتماد برانکو هم به ستاره ابتدای فصلش کمرنگ‌تر شود. برانکو هفته‌هاست کمتر از همیشه به گادوین منشا فرصت‌ حضور در زمین را می‌دهد. حتی بعد از نمایش ضعیف سیامک نعمتی برابر پدیده هم منشا برای بازی با پارس جم در ترکیب اصلی قرار نگرفت. در ابتدای نیمه دوم اما برانکو دوباره منشا را به زمین فرستاد. مهاجم نیجریه‌ای که مدت‌هاست گل‌زنی را فراموش کرده حدود ۴۰ دقیقه فرصت داشت تا دوباره خودش را اثبات کند اما از این زمان مناسب نتوانست بهره‌ای ببرد تا همچنان پسرفت چیزی باشد که از منشا می‌بینیم.

منشا در بازی با پارس جم فقط یک شوت داشت که آن هم در چارچوب قرار نگرفت. منشا البته یک پاس کلیدی هم ثبت کرد که به گل تبدیل نشد. نمایش نه چندان رضایت‌بخش منشا برابر پارس جم برانکو را قانع کرده که کمتر از قبل هم از الماس سیاهی که خاموش شده استفاده کند. آخرین گل منشا در لیگ برتر به روزهای اول بهمن ۹۶ برمی‌گردد که در تهران یکی از گل‌های پرسپولیس در برد برابر پیکان را زد. ۷ بازی اخیر پرسپولیس در لیگ برتر بدون این که منشا تاثیری در گل‌زنی داشته باشد به پایان رسیده است.

بر اساس آمار متریکا منشا در ۷ بازی اخیر ۳۴۰ دقیقه برای قرمزها بازی کرده اما گلی به نام او ثبت نشده است. آخرین گل آسیایی منشا هم در اولین بازی مرحله گروهی برابر نسف قارشی در ۲۴ بهمن به ثبت رسیده بود. بعد از آن گل، منشا حدود ۲۰۰ دقیقه برای پرسپولیس در آسیا بازی کرده که در گل‌زنی ناکام مانده است. این ناکامی همزمان در لیگ برتر و آسیا نشان از افت محسوس منشا دارد. دیگر خبری از هماهنگی هارمونیک او و علیپور نیست و باید دید برانکو چه تدبیری برای این خاموشی پررنگ ستاره ماه‌های قبلش دارد.

 

نود

۳ ۵  
آی اسپورت
2018-04-13 20:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
علی
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۴۸
از اولشم خیلی روشن نبود که بخواد خاموش بشه!

میگم راستی اینم برانکو شاخه نبات وگل سرخ میگیره واسه دستمزد یا مثل بازیکنا و مربی های استقلال زبونم لال دلار میگیره؟
sirvan.f
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۵۱
تو گونی دلار میگیره.نوش جونش
۴
امیر
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۲۹
اتفاقا سال قبل خیلی هم روشن بود ولی برانکو چنان خاموشش کرد که دیگه با حول دادن و دنده 2 و باطری به باطری هم نمیده روشنش کرد
۳
Ashkanred
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۰۱
منشا در بازی پارس خیلی هم حزب با ی ک د و کاملا عقب بر می گشت و در کارهای دفاعی تیم کمک می کرد. حالا ربیع خواه تموم شد نوبت منشا و ماهینی و.... شد.
۴
آرش6
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۳۲
اسم رمز جدید حمله به برانکو توسط ظالم کیروشی پور و سایت نود انتخاب شد

*منشا *

الان یه عده خل میاند میگند چرا منشا باید بازی کنه و مسلمان بازی نکنه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر