فهرست
استوکس به تمرین نرسید؛ یحیی شاکی شد
استوکس به تمرین نرسید؛ یحیی شاکی شد

استوکس به تمرین نرسید؛ یحیی شاکی شد

آی اسپورت - استوکس مهاجم ایرلندی پرسپولیس با وجود داشتن بلیت برگشت به ایران که تاریخ آن صبح جمعه بود، امروز در تمرین تیم حاضر نشد و این با عصبانیت سرمربی تیم همراه بود. استوکس پیش از بازی با الشارجه از سرمربی تیم خواست که برای دیدن پسرش یک روز بیشتر در دبی بماند و سپس به تمرینات پرسپولیس ملحق شود و گل‌محمدی هم بخاطر دو بار درخواست استوکس، موافقت کرد که این بازیکن یک روز دیرتر به تمرینات ملحق شود.

با این حال و در شرایطی که قرار بود این مهاجم با پرواز صبح امروز به ایران بیاید، در تمرین امروز غیبت کرده و این باعث ناراحتی شدید یحیی گل‌محمدی شده است. استوکس گفته امشب (جمعه) به تهران می آید.گل‌محمدی به اطرافیانش گفت که استوکس برای دیدن فرزندش از من خواست یک روز دیرتر به ایران برگردد اما غیبت او‌ در تمرین امروز به هیچ وجه توجیهی ندارد و باید پاسخگو باشد.

سرمربی پرسپولیس در حالی به مهاجم پر حاشیه تیمش مرخصی داد که او از لحاظ آمادگی بدنی اصلا شرایط خوبی ندارد. قطعا استراحت چند روزه این بازیکن در دبی و تفریحات او در این شهر که عکس‌ها و فیلم‌هایش در صفحه اجتماعی او منتشر شده باعث خواهد شد وضعیت بدنی‌اش به مراتب بدتر شود. ضمن اینکه پرسپولیس یک هفته و بهتر است بگوییم یک ماه آینده حساس‌ترین بازی‌ها را در فاصله 4 روز یکبار پیش‌رو دارد.

 

تسنیم

  ۱  
آی اسپورت
2020-02-21 15:59:00
نظر دهید

۱ نظر
تراکتورچی
جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸، ۱۷:۳۷
یاد پوز انصاری فرد در برنامه فوتبال برتر هنگام اعلام عقد قرارداد با استوکس با غرور و انداختن باد به غبغب افتادم . استوکس جان دلارهای بیت المال نوش جونت بخور و برو پیش زنهای لخت خوشگذرانی کن آخرش هم شکایت به فیفا و ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر